Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Benz Sound 4000 PCBUG

07 Lut 2003 15:12 4112 11
  • Poziom 22  
    Nie mogę nawiązać komunikacji w PCBUG. Co może być tego przyczyną :?
  • Spec od car audio
    Ja śmignąłem tą motkę bez bólu ale nie pcbugiem. Pierwsza sprawa to kwarc 8MHz, potem moda i modb na glebę, rx, tx, reset i hola. No ale wcześniej się skasował. Nic nie ciąłem. Acha sprawdź czy masz dobre połączenie w ISO bo Grundigi nie zawsze kontaktują.
  • Poziom 15  
    Witam
    Co z db9
    piny 4+6 połącz razem
    Piny 7+8 połącz razem
  • Poziom 22  
    Dzięki za zainteresowanie
    Zaraz idę próbować
  • Poziom 22  
    Niestety nic. Program nie uzyskuje komunikacji z procesorkiem.
  • Poziom 22  
    A czy ktoś mógłby przeliczyć mi kod po numerze seryjnym radia. Zaznaczam, że radio nie było wcześniej rozkodowywane i ma dokonaną tylko jedną błędną próbę wprowadzenia kodu. Mój numer to: DB1160X1835399. Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 13  
    A ile razy mozna zle wpisac kod???
    U mnie na wyswietlaczu jest napis SAFE, kod znam niestety nie widzialem czym sie potwierdza i kilka razy wklepalem....
  • Poziom 18  
    witam pcbug jest ok tylko najlepiej pod dosem wymienić Qna 4 lub8 mhz
    i radio pod napięcie podłączyć w ostatniej fazie uruchamiania pcbug zmiana we wtyczce wtedy jak używasz loadera m11
  • Spec od car audio
    Kod można żle wpisać 8 razy. Przed ostatnią próbą czeka się 24 godziny aż pojawi się 1 ----. Zatwierdza się EXPERT (LOUD)
  • Poziom 13  
    A czy istnieje kalkulator by wyliczyc kod po nr. seryjnym???
  • Spec od car audio
    Pewnie tak. Tylko raczej nie ma go nikta poza Mercedesem w Niemczech lub Grundigiem (też w Niemczech). Nie wiem czy algorytm "wyciekł" jak w przypadku Blaupunkta i Forda.
  • Poziom 19  
    Pewnie że wyciekł :D

A reset w tym modelu jest niepotrzebny.Wystarcza RX i TX ( i mody ).