Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Peiying PY9001 - nie wyświetla obrazu z DVD

diablos16pl 18 Jan 2011 23:17 3748 8
    diablos16pl
    Level 10  
    Mam problem z tym radiem, gdy podłączyłem je do swojego samochodu nie wyświetla mi się obraz z DVD tylko komunikat żeby nie patrzeć na video (bezpieczeństwo i inne głupoty). W innym samochodzie sprawdzałem i ten komunikat zapalał się po zapaleniu świateł. Moje pytanie jest następujące:
    Jaki kabel należy odciąć, rozłączyć żeby obejść to zabezpieczenie? Kabel pomarańczowy już odcinałem ale niestety nic nie pomogło. Dodam że radio ma swoje firmowe wyjście na i jest do niego przejściówka na ISO i do tego kabelka podłączona jest przejściówka z ISO na fabryczną wtyczkę Citroen/Peugeot po 2005r.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam - Patryk
    irek19
    Level 33  
    Kabelek brązowy od radia jest ?
    diablos16pl
    Level 10  
    No jest... Ciąć, izolować i dziękować?

No więc byłem sprawdzić i niestety nie ma brązowego... Jedyny kabel, który nie wiem do czego służy to różowy ale też odłączyłem go i nic.
    arturo7711
    Level 21  
    Chłopie to jest ten różowy.Jak go odciąłeś to teraz dotknij ten różowy do obudowy radia i obraz ci się pojawi.Trzeba mu po prostu masę dać.
    pozdrawiam
    diablos16pl
    Level 10  
    domyślam się że ta część tego kabla mam dotknąć, która wychodzi z Radia, tak?

Pytam, aby się upewnić. :)
    diablos16pl
    Level 10  
    Możemy zamykać temat. Podsumowując:

Należało dotknąć pomarańczowym kablem obudowy:)
    zdziebel1987
    Level 2  
    jak ten kabel jest podpisany w instrukcji obsługi?:?:
    czy nie czasem ''REVERSE'' kolor różowy (PINK) i od str. ten wychodzący z radia mam dotknąć o obudowę tego radia:?:
    pozdrawiam
    arturo7711
    Level 21  
    Tak,już wcześniej napisałem,że różowy(kolega zakładający temat w ostatnim poście pomylił kolorki)Jest w instrukcji opisany "reverse".Tak masz dotkąc go do obudowy radia,bądź jak chcesz połącz go z czarnym masowym :!: