Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E36 316 pulsują światła

18 Sty 2011 23:39 2568 2
  • Poziom 9  
    Witam.Mam problem z alternatorem w bmw e 36 316 i fabrycznie jest zamontowany alternator 100 parę Amper valeo.Kiedyś gdy wracałem z podróży zagotował mi sie akumulator samochód oddałem do elektryka który po wymianie regulatora stwierdził że wszystko jest o.k lecz po kilku dniach na wolnych obrotach i włączonych światłach widać delikatne pulsowanie(migają) tych właśnie świateł.Z oświetleniem zamontowanym w kabinie dzieję się tak samo.Wróciłem do elektryka elektryk zmierzył napięcie i stwierdził że wszystko jest o.k lecz po moich uwagach dotyczących świateł stwierdził ,że jest to wina regulatora, że widocznie był wadliwy więc zamówił kolejny wymienił go i nie stety nie rozwiązało to problemu ponieważ światła na wolnych obrotach nadal pulsują.Proszę o jakieś porady co może być przyczyną tego pulsowania.Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Witam sprawdz jakosc polaczem plusa i i mas w samochodzie, napweno gdzies przysniedzialy.Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedz.Problem nie dawał mi spokoju i ostatnio przełożyłem alternator od znajomego ponieważ myślałem, że problem tkwi w okablowaniu lecz na jego alternatorze jest wszystko o.k.