Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki wzmacniacz + subwoofer cena razem 600-800

19 Sty 2011 13:42 2228 2
  • Poziom 10  
    Witam, chciałbym się spytać o jakiś zestaw wzmacniacz + sub w okolicach tych pieniędzy. Biorę pod uwagę nowy sprzęt, narazie będzie grać w vectrze b sedan.

Myślałem nad wzmacniacz Jbl gto 752 (mostek 250 rms) 400zl i do tego jakaś sub 300rms, jestem otwarty na propozycje także mocniejszych, proszę o nie pisanie propozycji typu voice kraft.

Byłem zdecydowany ale widziałem jakieś złe opinie na forum o jbl.

(czy ktoś miał by namiar na pilota pioneer cd-r510 , radio deh-p7900ub)
  • Poziom 21  
    Mam od roku JBL GT5-12 i gra bardzo dobrze (w stosunku do ceny), zagrał lepiej niż Alpine, Clarion, Magnat czy MAC Audio w tej klasie cenowej dlatego wybrałem JBL. Co do tego wzmacniacza to bym za bardzo nie wierzył w te 200W RMS (tyle podaje producent), u mnie ten głośnik grał pod GZTA 2250 MK2 (teraz gra pod JL audio 4500), podobno ten wzmacniacz ma 500 W RMS w mostku i tak prawdę mówiąc trochę jeszcze można było z tego głośnika wycisnąć, ale zestaw grał naprawdę fajnie.
  • Poziom 1  
    Witam,

Podepnę się pod temat. Jestem można powiedzieć "Świeżynka" w temacie CA.

Poszukuję jakiegoś dobrego za rozsądne pieniądze zestawu skrzynia + wzmak, brakuje u mnie bassu.

Może opiszę najpierw co już mam zainstalowane.
    Auto - Fiat Coupe
    Przód - zestaw odseparowany Hertz ESK570 100W RMS
    Tył - Hertz ECX690 100W RMS
    Wzmak - Vibe Lanzar 411 4x75W RMS
    Radio 2 DIN Eonon 1012
    Wszystko na porządnych kablach i zestrojeniu.
    Drzwi i tylne boczki wraz z podłogą oraz bagażnikiem są już porządnie wygłuszone.

Ogólnie cały system gra bardzo ładnie i czysto tak jak lubię, lecz brakuje mocnego i szybkiego bassu, który bardzo lubię, ponieważ jestem zwolennikiem wszelakiego typu techno, trance, dance itp. Także poszukuję dość mocnej skrzynki i wzmaka, ale nie za mocnej. Nie jestem amatorem "wieś tjuningu" (oczywiście nie obrażając mieszkańców wsi ;) ) czyli najpierw mnie słyszą potem widzą.

Myślę o wzmaku Carpower 1502, cena-jakość ponoć bardzo dobra.
    Przeglądałem to forum i kilka innych przez wiele dni i tak jak w każdym temacie tyle opinii ile ludzi. Dlatego mam wielki dylemat co wybrać.

Czy brać skrzynię zamkniętą ciśnieniową, BP, a może BR ? Myślę już nad gotowymi skrzynkami, nie mam czasu, ani wiedzy więc się za to nie biorę.

Z skrzynek BP kuszą mnie: JBl 1214BP, MAGNAT TRANSFORCE REFERENCE HP 1000W , MAGNAT PRO CHARGER 130,

Z BR : Infinity Ref 1260, Hertz ES300

Nad zamkniętymi w ogóle nie myślałem.

Będę wdzięczny za wszystkie rady ;)