Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

windows xp nie widzi myszy PS2 ani zadnej na USB

19 Sty 2011 17:19 4209 3
  • Poziom 9  
    Witam :)

Komputer z win xp sp3, tak jak w temacie nie widzi myszy na PS2 ani na USB (Usb sprawne 100% ) myszki sprawne , brak uslugi HID w systemie (pliki sa bo sprawdzalem) brak standardowej myszy ps2 i nie da sie wejsc we wlasciwosci aby ja dodac , proba recznego dodania "standardowej myszy PS2" tez nie dziala oO, nie wiem co robic na komputerze nie bylo programu antywirusowego przez miesiace ale moim zadaniem jest odpalic tylko ta myszke :) i juz skonczyly mi sie pomysly :( wszystko co zwiazane z myszka zniklo z systemu.... aa dodam ze w biosie tez sprawdzilem i wlaczylem prosze o jakas porade bo naprawde chce uniknac reinstalacji systemu :( ps. ( przepraszam ale nie posiadam polskich znakow )

z gory dziekuje
  • Poziom 27  
    Witaj

Zacznijmy od tego abyś podał dane komputera. Stosuj się do regulaminu forum.
  • Poziom 9  
    Intel Pentium DUAl CPU E2160 1.8 Ghz, plyta glowna Gigabyte 945GCM-S2L, Ram 1gb, dysk 160 Gb, ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie :/
  • Poziom 20  
    Witam.
    Spróbuj naprawić system z płyty zamiast reinstalacji. Uruchamiasz instalatora z płyty. Potem wybierasz zainstaluj system, wybierasz partycję na której masz windowsa jak instalator powie że system jest zainstalowany i da ci możliwość naprawy albo zainstalowania nowego systemu. Wybierasz napraw i po kilkunastu minutach powinno wszycho śmigać. Jak nie to raczej reinstalka. W większości takich "dziwnych przypadkach" to pomaga.