Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot centralnego zamka Nissan Primera

19 Sty 2011 20:53 4938 5
  • Poziom 14  
    Witam , zapytanie mam takie - mam w kluczyku wbudowanego pilota do centralnego zamka , chodzi o Nissana Primera z 1999r. W obu kluczykach zepsuły się przyciski od centralnego zapytanie ,czy można zsynchronizować inny pilot , żebym miał otwieranie i zamykanie z pilota . Czy jest możliwość zakodowania innego pilota .Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witam
    Piloty do Nissanów w tych rocznikach nie są rewelacyjnie trwałe. Często psują się mikrowyłączniki oraz gumki przycisków. O ile mikrowyłączniki można jeszcze wymienić, to gumki przycisków jeśli się rozwulkanizują to niema na to rady. Można zsynchronizować pilota od dowolnego Nissana w tych rocznikach do każdego Nissana np. Primiery czy Almery . Np. pozyskać pilota w dobrym stanie z "szrotu" lub innego źródła i zsynchronizować go z Twoim autem. Często osoby dorabiające klucze do aut posiadają takie piloty. U ich też można pytać o możliwość zsynchronizowania pilota innej firmy. Moim zdaniem nie będzie takiej możliwości. Jeśli nie uda Ci się pozyskać sprawnego pilota pozostają dwa wyjścia:
    1. Kupić nowy pilot w serwisie (sadzę że cena będzie wysoka)
    2. Zamontować dodatkowy sterownik centralnego zamka z dobrej jakości pilotami (monterzy alarmów mają taką wiedzę, która firma produkuje dobre i trwałe piloty)
    Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Nie wiem jak u Ciebie,ale w moich stronach wołali na szrocie 100 zł za org.pilota do Nissana.Klient dołożył 50 złociszy i zamontowałem mu uniwersalny dobrej jakości.
  • Poziom 12  
    Witam
    Mi udało się kiedyś kupić używanego pilota w dobrym stanie za 50 zł, lecz sprzedający chyba nie bardzo wiedział co sprzedaje.
    Rozumiem, że za 100 zł + 50 zł zamontowałeś dodatkowy sterownik centralnego zamka.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam, dzisiaj byłem w serwisie w Opolu, za nowego pilota krzyczą 400 zł, ale to tylko sam pilot, z kluczykiem od nich ( z odczytaniem kodu z immo) koszt 850 zł , na szczęście znalazłem kluczyk:D:D kluczy co prawda do Almery N16, ale to tylko dla ciekawości
  • Poziom 14  
    temat zamykam