Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LPG holenderski PRINS 080/70018

Johncarlos 15 Oct 2004 23:48 15266 18
    Johncarlos
    Level 11  
    Witam , podobno jest nie do dostania soft + interface??
    Może jednak ktoś coś słyszał i pomoże , bo już mi opadają ręce!
    Nowotczyński
    Level 15  
    LTA Polonia z Kielc.Wyłączny dystrybutor VSI Prins.
    pgoral
    Level 26  
    Johncarlos wrote:
    Witam , podobno jest nie do dostania soft + interface??
    Może jednak ktoś coś słyszał i pomoże , bo już mi opadają ręce!

Heh - temat "odgrzewany" - ale jeszcze można kupić za kilka razu niższą cenę w http://www.s-tech.com.pl

A ja dla odmiany szukam opisów WSZYSTKICH kodów do ustawiania np. typów czujnika ciśnienia itd w PRINS. Część mam - potrzebuje ktoś?
    A może ktoś ma inną część i się w sumei zbierze?
    modi666
    Level 11  
    ja poprosze :) modi(malpa)poczta.fm
    i pozdrawiam
    a z tego co zauwazylem to wszyscy parametry na czuja ustawiaja :)
    mw811
    Level 18  
    A może macie schemat montażowy od Prinsa.
    Proszę chociaż o link gdzie w sieci można znaleźć schemat instalacji.
    User removed account
    User removed account  
    mtoron
    Level 12  
    Witam. Jeśli ktoś ma softa i schemat do prinsa i chce się podzielić to bardzo proszę o wysłanie na maila: obroto(malpa)o2.pl. Ja w zamian mogę odwdzięczyć się wiedzą, poradami i innymi softami (prinsa aukurat nie mam :-).
    yaaro
    Level 33  
    Interfejs od 3 lat jest dostępny na allegro, co do softu trzeba kod i będzie działać. Regulacja jest dość ciężka ale soft ma parę fajnych ukrytych opcji.
    Problemem instalacji w naszym kraju jest zanieczyszczenie gazu i zacinanie się regulacji ciśnienia w parowniku. Raz ustawiona dobrze instalacja nie wymaga żadnych korekt, jedynie ustawienia ciśnienia na parowniku.

Schemat
    Attachments:
    pgoral
    Level 26  
    yaaro wrote:
    Interfejs od 3 lat jest dostępny na allegro, co do softu trzeba kod i będzie działać. Regulacja jest dość ciężka ale soft ma parę fajnych ukrytych opcji.

O jakich ukrytych funkcjach mówisz? Czy masz może kod?
    yaaro
    Level 33  
    Kiedys Robert W. z LTAmi pokazywał np wylaczenie sprawdzania cisnienia gazu
    pgoral
    Level 26  
    Przecież ten schemat można bez problemu ściągnąć ze strony Vialle.

Wiele osób może pomyśleć, że to schemat interface do prinsa.

A swoją drogą - to ktoś chce schemat interface do prinsa?
    prinsautogas
    Level 10  
    Nie dajcie sie wrabiać z tym tanim oprogramowaniem do Prinsa. Sa zabezpieczenia (trzeba pobierać kody ze strony Prinsa do uruchomienia, itp). Jeden software można zainstalować max na 2 komputerach. Ktoś jak juz to zainstalował to probuje sprzedać nieużyteczny program - nigdzie go nie uruchomicie. Mam sporo takich sygnałów. Ewentualnie dostaniecie program w którym nie można nic zmienić (nie dopuszcza żadnej ingerencji), tylko pokazuje obecne parametry.

Moderated By robokop:

W trybie natychmiastowym proszę doprowadzić swoje posty do stanu zgodnego z regulaminem forum, czyli pousuwać z treści reklamę komercyjnego serwisu. Taka działalność reklamowa jest dozwolona jedynie w formie płatnego podpisu, ewentualnie poprzez umieszczenie odsyłacza w profilu. Do czasu skontaktowania się ze mną i odpowiedniej deklaracji blokuję możliwość pisania.

pgoral
    Level 26  
    Przecież wystarczy wpisać właściwy kod - choćby i na 10 komputerach się go zainstalowało. I wszystko można zmieniać.

Widzę, że jesteś z firmy zajmującej się jego sprzedażą - więc może podzielisz się na naszym forum wiedzą i doświadczeniem - tak oprócz reklamowania własnej działalności.
    dett
    Level 20  
    Raczej się nie podzieli,bo nic nie wie.
    Program prinsa do wersji 2.5.1 mozna zainstalować na dowolnym komputerze tyle razy ile się chce, problem pojawia się jak potrzebny jest program 2.6.0 wtedy można to tylko zaktualizować przez internet z wersji 2.5.1, kody do nowego programu wysyłane są e-mailem, po dwóch aktualizacjach, możliwość aktualizacji jest blokowana na jakiś czas.
    globusek83
    Level 1  
    ma ktoś jakiś schemat jak regulować prinsa żeby za dużo tam nie namieszać?
    yaaro
    Level 33  
    Poszukaj niedawno ktoś to ładnie opisał,
    korfu
    Level 1  
    witam wszystkich
    mój problem z instalacją prins jest taki
    kupiłem auto z tą wadą tz. kiedy jest załączony gaz w momencie próby zgaszenia silnika ten dalej chodzi wyciągam kluczyk ze stacyjki i dalej to samo dopiero po przełączeniu na benzynę gaśnie?
    wie ktoś co z tym można zrobić? jest ktoś w szczecinie kto te instalacje naprawia
    pozdrawiam