Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura logitech cordless desktop ex110 nadajnik

szkucio 21 Sty 2011 10:33 1257 0
  • #1 21 Sty 2011 10:33
    szkucio
    Poziom 9  

Witam.
    Szukałem na forum podobnego problemu, ale niestety nie udało mi się nic znaleźć. Otóż mam zestaw Logitech taki jak w temacie. Podłączam go do laptopa do portu usb poprzez hub`a usb. Ogólnie mam problemy z zasilaczem do laptopa czasem przerywa, ale to dlatego że kabel na końcu przy zasilaczu został lekko ułamany. No i wczoraj (wydaje mi sie ze przez to) ruszyłem zasilacz i komputer raz dostawał prąd a raz nie. Wynikiem tego było zfajczenie się huba i wykrzykniki w menadżerze urządzeń dla portów usb (kod43). Ponowny reset kompa po odinstalowaniu sterowników przywrócił działanie portów usb. Dodam że do huba była podpięta drukarka i zestaw Logitech. Drukarka działa a zestaw nie....

Sedno sprawy jest takie: po podłączeniu nadajnika do kompa wszystkie diody na nim świecą lecz on nie reaguje... ktoś wie w czym rzecz?

Nadajnik ma 2 wtyczki, PS2 i USB. Na komputerze stacjonarnym, na kablu PS2 nadajnik w ogóle nie reaguje, a na usb jest tak samo jak na laptopie. Generalnie jestem zielony w płytkach i układach scalonych czy innego typu rzeczach... Rozkręcałem nadajnik i na moje oko nic się nie podpiekło... Może kabel się sfajczył ? pozdrawiam.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów