Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra B FL "audio" woofer,radio i wzmacniacz

DaVeRc 21 Sty 2011 21:05 3602 4
  • #1 21 Sty 2011 21:05
    DaVeRc
    Poziom 10  

Witam wszystkich kupiłem niedawno w/w opla.Sedan,dzielona kanapa,cały czas podłokietnik na dole.
    Chce kupic woofer i wzmacniacz do 450 złoty(najlepiej nowe),żeby poprawic bass..co polecicie?Nie musi byc to jakis gigant,audiofilem tez nie jestem,ma to byc dobrze grajacy sprzet.Muzyka electro ewentualnie rap
    Chyba,że odseparowany zestaw na przód?
    Mam radio Car300,moje pytanie brzmi nie chce stracic sterowania z kierownicy więc:
    a)Kupic adapter za 149 złoty i podłączyc mojego pioneera deh-p5900mp i miec sterowanie z kierownicy i wyswietlacz,oraz lepsza jakosc dzwieku etc.
    b)kupic oryginalne oplowskie radio na płyty i podłaczyc wtedy do niego woofer?
    prosze o konkrety,bardzo mi na tym zalezy
    z gory dziekuje

• #2 22 Sty 2011 09:35
    marianek70
    Poziom 12  

Podłącz radio Pioneer i usłyszysz na pewno poprawę jakości dzwięku.Jak będziesz zadowolony wtedy dokup interfejs do sterowania, o ile ten model Pioneera ma taką możliwość.Vectra B nie ma strasznie złych fabrycznych głośników to Car 300 nie jest najlepsze.Jeśli chodzi o wyświetlacz też nie jestem taki pewny czy będzie współpracował z tym Pioneer.Wzmacniacz będzie potrzebny jak zmienisz głośniki na mocniejsze do fabrycznych głośników podłączanie wzmaka moim zdaniem nie ma sensu.To dotyczy przedniej sceny dla tyłu myślę ,ze dla sedana skrzynia min.200w rms.Ja w vectrze B kombi mam w skrzyni 150W dobrej jakości basu bez wygłuszania tyłu to starczy.

• #3 23 Sty 2011 14:03
    DaVeRc
    Poziom 10  

A co myslicie o odseparowanym zestawie podłączonym pod samo radio?wygłuszenie drzwi oczywiście też by były..
    Taki zestaw zagra dużo lepiej niż seria?
    Zagra to jak subwoofer?
    Ogólnie vectra ma dosyc dobrze grający seryjny zestaw głośników

• #4 23 Sty 2011 23:43
    sanders156
    Poziom 35  

Gdyby przod zagral to co zagra sub to po co sub ? Woofery sa przeznaczone do gry innych czestotliwosci i subniskotonowy rowniez , glosniki seryjne vectry jezeli ktos nazywa dobrze grajacymi to..... samochody w tym przedziale cenowym maja glosniki lepsze i gorsze od opla ale nigdy bym nie powiedzial ze to sa niezle glosniki , nie zle to moga byc GMS 960 , Helixy DB ( sa kiepskie ale w tej kasie sa nie zle" nie zle ogolnie to moga byc hertz HSK ale seria z opla NIE :D

Tani nie zly zestaw odseparowany w dobrze , zaznaczam dobrze zrobionych drzwiach zagra zdecydowanie lepiej niz seria pod warunkiem ze tweetery beda w lepszym miejscu niz seria a woofery beda dobrze zasilone

• #5 24 Sty 2011 09:01
    FalconTech
    Poziom 11  

marianek70 napisał:
    Jak będziesz zadowolony wtedy dokup interfejs do sterowania, o ile ten model Pioneera ma taką możliwość.

O ile ten model Pioneer'a ma z tyłu wejście mini-jack do sterowania pilotem to wystarczy zapoznać się z tematem: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic665135.html

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME