Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips DSB 3010/91 - Pomoc i porady

16 Paź 2004 15:58 9103 12
  • Poziom 10  
    Cześć,witam wszystkich.

Posiadam w/w dekoder,pożyczyłem kabel COM1 i chciałem zapytać czy jako totalny początukujący powinienem zabierać sie za przerabianie dekodera.Odrazu mówie że na elektronice znam sie marnie i żadne wlutowywanie,dorabianie itd nie wchodzi w gre.

Mam stronke z całym oprogramowanie do przerabiania,czyli Flashery,oprogramowanie itd,jednak problem tkwi w tym że zupełnie nie wiem od czego zacząć,co zrobic itd.Także prosze fachowców o pomoc,najlepiej krok po kroku,co ściagnąć,jak właczyć,co zrobic itd.

Aha,no i jeszcze chciałem zapytać czy będzie potrzebna karta,bo wiem że np w Fergusonach nie trzeba mieć karty.

Za pomoc wielkie dzieki.
    Pozdro,Septi.
  • Poziom 10  
    Aha,zapomniałem napisać że mam karte Wizji TV i następujące progsy.Z tego co wyczytałem powinny wystarczyć.

1)DSXFlash v0.6
    2)Plik z softem DSB3010-3MB-0502 .
    3)DSXEdit_v1.4
    4)Plik programów z ustawieniami FTASAT30.bin

Za pomoc wielkie dzieki.
  • Poziom 27  
    witam kabel do 3010 ma być nul modem (krosowany) DSXFlash v0.6 ladujesz soft nie powinienes mieC problemów ,DSXEdit_v1.4 ładujesz liste i ogladasz ale tylko kanały fta. powodzenia.
  • Poziom 10  
    Witam.

Zrobiłem wszystko tak jak powyżej i mam drobny problem.Ustawiłem sobie odbiornik tunera na programie 15 TV,włanczam tuner i pokazuje mi sie tylko pasek z info na który program przełanczam a niema obrazu ani dzwieku.Tzn mam cała liste FTASAT35 czyli te 399 programów ale żaden nie działa.

Plizz pomocy.
  • Poziom 12  
    a zaopatrzyles sie w karte??
  • Poziom 10  
    długopis,tak,mam starą karte Wizji TV.Najpierw włonczyłem DXFlasher,dałem "Wyczyść chip" i wgrałem soft DSB3010-3MB-0920.Wszystko przebiegło sprawnie.Potem włonczyłem DSXEdit i wgrałem liste kanałów FTASAT35.

Włonczyłem dekoder,ustawiłem na TV na programie 15,włanczam dekoder i mam całą liste programów z FTASAT35,problem w tym że niema obrazu ani dzwieku tylko menu na dole i nazwy programów pomiedzy którymi przełanczam sie.Cos na zasadzie że przestajesz płacic za Cyfre,pisze ci nazwe programu ale niemasz obrazu i dzwieku.

Prosze pomóz bo nie wiem co robic.Dzieki.
  • Poziom 10  
    Aha jeszcze jedno,jak daje menu/satelita na dekoderze to mam siłe sygnały 0,nie wiem dlaczego.Może coś zle wgrałem ? albo musze podać namiary na satelite na dekoderze.

Prosiłbym o pomoc bo jestem totalnym początkujący i sam tego problemu raczej nie rozwiąże.
  • Poziom 10  
    Oke już działa.Jedyny problem w tym że odbiera mi programy od 235 czyli od TV TRWAM,czyli z ASTRY.Co zrobic żeby chodziły pozostałe ? przekierowac antene ?
  • Poziom 27  
    witam przestaw antene na hotbira
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 1  
    Czy ktoś może mi podac link do pobrania oprogramowania i listy kanałów do :
    PHILIPS DSB 3010 ?

Z góry THX
  • Użytkownik usunął konto