Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

konfiguracja SpeedPort W 500V pod netie

22 Sty 2011 13:53 3732 8
  • Poziom 18  
    Witam. Nie mogę sobie poradzić ze skonfigurowaniem tego routera na lini neti. Pamiętam ze w starym modemie musiałem zmienić eskapulacje z PPPoA na PPPoE. Tutaj niestety nie mogę znaleźć takiej opcji. Router działa poprawnie na lini tp. Udało się może komuś skonfigurować to ustrojstwo do pracy na liniach Neti ?

jedyne możliwości konfiguracji :

• Poziom 18  
    znam ustawienia dla Netii ale mam problem ze zmiana eskapulacji z PPPoA na PPPoE w tym tkwi problem.
  • Poziom 12  
    Spróbuj zmienić modulation mode na auto.
    Masz annex A czy annex B?
    Sprawdź też czy masz poprawne vci/vpi.
  • Poziom 18  
    router posiada anex a i b problem już rozwiązałem. Mam netie na starych liniach tele 2 zmieniłem modulacje na moultimode i pomogło. Temat można zamknąć.
  • Poziom 9  
    Mam podobny problem. A mianowicie: moja wtyczka z gniazdka telefonicznego jest za mała aby podpiąć ja do T-DSL http://img189.imageshack.us/img189/3271/tyl1a.jpg (pokazane strzałką na zdjęciu). Jednak ma ona idealny rozmiar co wejście(podpisane T-Net) skreślone na tym zdjęciu. Jednak po podłączeniu kabla do wtyczki skreślonej dioda od połączenia DSL dalej świeci się na czerwono. Jakieś sugestie co zrobić? Zmienić gniazdko i kabel na większy? (RJ-11) O ile w ogolę się da?
  • Poziom 18  
    wepnij w gniazdo pokazane strzałką pomimo że wtyczka jest mniejsza dobrze się trzyma i wszystko działa prawidłowo.
  • Poziom 9  
    Wtyczka wchodzi, jednak dalej cały czas dioda "T-dsl" swieci sie na czerwono...