Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pamięć nie może być typu read!!!

16 Paź 2004 17:19 4452 14
  • Poziom 18  
    Czesem wyskakuje mi taki komunikat jak w temacie i do tego jakis bezdurny adres np:0x00000. Jak wezme zamknij albo anuluj to przerwywa aktualne wykonywanie sie programu. Zadnym niebieskich ekranow itp. To wystepuje rzadko dosc, czego to moze byc przyczyna? Jesli chodzi o pamieci to nie ma zadnych zwisow np. w grach, tylko ten specyficzny komunikat czasem
  • Poziom 13  
    Trudno powiedzieć co to moze być ale napisz co masz za sprzęt i parametry na których on pracuje. :)
  • Poziom 17  
    Napisz w jakich sytuacjach wyskakuje ci ten komunikat. Czy w różnych czy przy używaniu jakiegoś programu albo wyłączania komutera? Może być to wina zarówno pamięci jak i samego systemu i poszczególnych programów.
  • Poziom 18  
    Win XP a sprzet to: athlon 1700+ 512 ram plyta kt3ultra2, radeon 9100. W sytuacjach np.: zdarzy sie jakis film *.avi i jak wejde do katalogu w ktorym on jest, lub czasem przy wychodzeniu z win pojawia sie problem z pritrayem lexmark.
  • Poziom 10  
    A łatki wszystkie zainstalowałeś ?
    Mi czasami też to wyskakuje :D

Też mam XP'ka ;) Może to taki JOKE od Billa ?
  • Poziom 17  
    A masz jakiśprogram antywirusowy? Może Nortona?
  • Poziom 22  
    Możliwe że to norton, ale taki błąd zdarza się w xp dość często i nie jest to bynajmniej wina pamięci czy sprzętu to ten system jest taki iż zdarza się to przy odpalaniu jakiś aplikacji itp. Musisz się z tym pogodzić, rady na to nie ma. Czasami system coś alokuje pod daną pamięc jednak jej nie zwalnia i przypisuje dostęp do tej części tylko jakiemuś programowi i takie numery będą się dziać.
  • Poziom 11  
    XPk rules - zainstaluj sobie service packa to będziesz miał "pamięć nie może być WRITE" - raz juz tak miałem - ale po błędzie "READ" ani śladu :)
  • Poziom 17  
    ja mam to samo lecz tylko jak przegladam NET-a korzystając z IE a potem zamykam okno i taki bład mi wyskakuje :(
  • Poziom 18  
    Widzialem juz takie cos i na win2000 u kogos. A i jescze napisze ze jak sobie teraz zainstalowalem visualla c++, to moge ten blad debugowac w assemblerku:). Chociaz musze przyznac ze jak odkrecilem sprzet z FSB 151*13 co dawalo 1892mhz i w biosie pozmienialem partametry pameici na super low to tych bledow jest mniej (moze jakis jeden na tydzien!), ale sa. Kiedys na win 98 nie bylo czegos takeigo w ogole. Czy w takim reazie istnieje jakis stabilny system serii winxx (niestety), ktory moglbym sobie spoko zainstalowac???
  • Poziom 11  
    hmm mam podobnie gdy wyłączam winampa przy niektórych mp3, co dziwne te mp3 sa napewno dobre. Czasami pomaga przeinstalowanie systemy (winxp), przez jakis czas spokuj, ale na krótko :-(
  • Poziom 18  
    To , skoro proglem jest nagminny, moze oficjalna skarga to Billa G????
  • Poziom 10  
    Witam a u mnie na WIN98 gdy łacze sie z netem i najczesciej z www.google.pl.I nne stronki chodzą ok.
  • Poziom 43