Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

P造ta indukcyjna Framtid HINF4T podlaczenie

markosik1 23 Sty 2011 00:29 3707 3
  • #1 23 Sty 2011 00:29
    markosik1
    Poziom 10  

Witam Kupilem plyte indukcyjna i chcialbym ja podlaczyc, oczywiscie w instrukcji jest napisane, ze ma to zrobic fachowiec, ale to kosztuje wiadomo.
    Mam schemat podlaczenia-zrobilem zdjecie schematu i skrzynki z bezpiecznikami w moim domu.
    Podejzewam, ze powinienem zrobic jak na schemacie trzecim, tylko nie jestem pewien jak mam polaczyc zmostkowac kabel L1 do gniazd 1i2?
    Kabel L2 do N?
    Rozumiem, ze kabel L1 ma byc czerwony, a L2 czarny?
    I jeszcze jedno pytanie odnosnie podlaczenia piekarnika elektrycznego, czy podlacza sie za pomoca wtyczki do normalnego gniazda sieciowego? Piekarnik do mnie jeszcze nie dojechal.
    Prosze o porade i z gory dziekuje

0 3
  • #2 23 Sty 2011 01:15
    movzx
    Poziom 39  

Po pierwsze to wstaw obrazki jak trzeba.
    Po drugie, moje prywatne zdanie jest takie 瞠 skoro by貫 w stanie wy這篡 3 ko豉 za p造t to teraz nie podcieraj d**y szk貫m tylko zap豉 t st闚 fachowcowi.
    Z post闚 wynika 瞠 nie bardzo si na tym znasz a nie jest trudno 幢e pod陰czy i zostanie Ci z nowego sprz皻u kupa smrodu. Chytry dwa razy traci.

0
  • #3 23 Sty 2011 08:09
    markosik1
    Poziom 10  

movzx napisa:
    Po pierwsze to wstaw obrazki jak trzeba.
    Po drugie, moje prywatne zdanie jest takie 瞠 skoro by貫 w stanie wy這篡 3 ko豉 za p造t to teraz nie podcieraj d**y szk貫m tylko zap豉 t st闚 fachowcowi.
    Z post闚 wynika 瞠 nie bardzo si na tym znasz a nie jest trudno 幢e pod陰czy i zostanie Ci z nowego sprz皻u kupa smrodu. Chytry dwa razy traci.

Po pierwsze wieczorem obrazki nie ladowaly sie
    po drugie nie interesuje mnie twoje prywatne zdanie.
    Instalacja tej plyty kosztuje duzo wiecej niz 100 zl, jezeli chcesz ja podlaczyc za 100 to podam ci kod pocztowy i podjedz.
    Mam specjalne gn iazdo w domu, w ktorym sa grubsze kable i gniazdo jest z wlacznikiem i specjalnie opisane jako Coocker.
    Logicznie myslac instalacja jest zrobiona pod kuchenke-plytye, wg mnie wystarczy je otworzyc - co zrobilem i polaczyc 3 kable z gniazdem w plycie, ale nie jestem pewien i dlatego pytam.
    Czy jestem chytry? Hmm mysle, ze chytry kupilby plyte gazowa za 500zl...

0
  • #4 23 Sty 2011 09:17
    skryn
    Admin grupy AGD

P造t musi bezwzgl璠nie pod陰czy uprawniony specjalista!
    Koniec tematu.

0