Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

uruchomienie kamerki internetowej

bahus1509 23 Jan 2011 15:07 4327 6
    bahus1509
    Level 11  
    Koledzy, ostatnio kupiłem kamerkę internetową firmy manta mm352, w oryginalnym opakowaniu nie było żadnej płytki ze sterownikami. Potrzebuję pomocy w uruchomieniu jej. Podłączyłem ją do komputera HP 530 i nie widzi jej a w necie nie mogę znaleźć żadnych sterowników do niej. Może ktoś wie gdzie takie sterowniki można znaleźć?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    bahus1509
    Level 11  
    coś mi się wydaje że trafiłem na uszkodzoną kamerkę gdyż programy ściągnąłem, rozpakowałem a komputer w ogóle nie widzi jej.
    helmud7543
    Level 43  
    Podłącz kamerkę i daj screen z menadżera urządzeń.
    quattro87
    Level 18  
    A kiedy podłączasz ją do usb to nie pojawia się żaden komunikat w prawym dolnym rogu? Absolutne zero reakcji?

Kwestia instalacji urządzenia na usb jest dla Ciebie zrozumiała? - Najpierw instalujesz sterownik, a dopiero po tej procedurze podłączasz urządzenie.

Jeżeli nie działa to trzeba reklamować, swoją drogą co to za firma która nie dołącza sterów do własnego produktu...porażka.
    helmud7543
    Level 43  
    Niech da ten screen. Może ta kamerka jednak jest sprawna tylko autor albo jego komp coś nie tak robi.
    bahus1509
    Level 11  
    JUż jest ok wymieniłem w sklepie kamerkę i odpaliła w sekundzie