Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Filmpex Cinema Player 1.4.45-problemy z ogladaniem filmów

23 Sty 2011 23:20 2997 5
 • Poziom 9  
  Pobrałem nową wersję Filmpex Cinema Player 1.4.45 i przetestowałem w takich samych warunkach jak poprzednio, czyli pod xp. Po uruchomieniu Playera wklejam link do pliku .fcpd. Plik zostaje pobrany i wyświetla się okienko wyboru strumieni. Po wyborze Player łączy się z serwerem i w tym czasie następuje intensywny ruch w sieci, przypuszczam, że następuje wstępne zbuforowanie strumieni, jednak po kilkunastu sekundach ruch w sieci ustaje, pojawia się komunikat "Gotowy/Napisy:Włączone", a na ekranie pokazuje się obrazek z logo "filmpex.com". Film nie zostaje uruchomiony, brak ruchu w sieci, nawet długie oczekiwanie nic nie daje.

  Nie miałem możliwości wypróbowania tej wersji Playera pod Windows XP. Poprzednia wersja, którą miałem w xp, działała. Proszę o pomoc w uruchomieniu.
 • Poziom 9  
  Cześć. Ja trochę w innej sprawie. Skąd ściągnąłeś tego playera? Bo nie mogę się dostać na żadną stronę forum szklarski.eu
 • Poziom 9  
  Ten link już znam. Wskazuje na inną wersję programu, która nie umożliwia oglądania filmów w serwisie yourlivecinema.tv. Konieczna jest wersja z numerkiem jak w temacie. I tej właśnie nie mogę znaleźć.
 • Poziom 9  
  Dzięki Zainstalowałem nowy system i teraz działa