Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Creative Fatality - słuchawki i trzeszczący mikrofon

Rumyk 24 Jan 2011 16:21 3307 8
 • #1
  Rumyk
  Level 15  
  Witam od pewnego czasu moj mikrofon trzeczy,wiele razy upadl ale nie sadze ze to przez to zaczal wariowac,firma mikro Creative Fatality wraz ze slychawkami karta dzw. Realtek HD Audio

  Proszę poprawić niechlujstwo językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" Creative Fatality - słuchawki i trzeszczący mikrofon Regulamin pkt. 8.1, 15. [DriverMSG]
 • #2
  jacusix
  Level 16  
  Sprawdź na innym komputerze. Ewentualnie może to być wina zintegrowanej karty dźwiekowej a wtedy podłącz jakąś karte muzyczną pod pci i sprawdź efekt.
 • #3
  Rumyk
  Level 15  
  sprawdzałem i jest tak samo,sprawdzałem także wtyczkę w słuchawkach na mikro i moim zdaniem jest za słaba moc płytki na której jest wejście jacka 3.5m mikrofonu.
  co należy dolutowac by zwiększyc moc??
 • #4
  daavid117
  Level 42  
  Jak to za mała? Wcześniej działało a teraz nie i nagle ta "moc" by się zmniejszyła? Po prostu mikrofon lub gniazdo jack jest uszkodzone.
 • #5
  Rumyk
  Level 15  
  mikrofon działa normalnie pod wejściem w kompie,sprawdzałem tez inny mikro z tymi słuchawkami i działał lepiej ale też taki dziwny dzwiek konwertował mikro
 • #6
  daavid117
  Level 42  
  No więc uszkodzone jest gniazdo w słuchawkach. Wyrobiło się może od odpinania i od uderzeń.
 • #7
  Rumyk
  Level 15  
  rozebrałem gniazdo i wygląda jak nowe,dogiąłem blaszki i efekt ten sam.a da rade jakoś zwiekszyc moc mikro? lub chodź samych słuchawek??
 • #8
  gasak
  Level 18  
  Tak się składa, że posiadam te słuchawki i nie widzę potrzeby zwiększania mocy ani mikrofonu ani słuchawek. Sprawdź przewód oraz panel sterujący ten z potencjometrem i wyłącznikiem mikrofonu na przewodzie. Nie zdziwię się, jeśli przy Twoim "poszanowaniu" jakieś elementy wyzionęły ducha.