Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL ZAFIRA 2,0 DTL spadek napięcia ,światła migające.

24 Sty 2011 19:06 5565 7
  • Poziom 1  
    Witam Państwa ,
    Mam taki problem posiadam Opel Zafira 2,0 DTL na zimnym siliku podczas jazdy jak zdejmuję nogę z gazu to jest spadek napięcia proądu .Był robiony alternator .Były sprawdzane wzystkie napiecia pradu alternatora i akumlatora.Był sprawdzany przekaźnik świec żarowych i wszystko jest na obacną chwile dobrze . Tylko mnie zastanawia co to może być ,że po 15-20 minutach jak sie rozgrzeje dobrze samochód wszystko jest ok.Prosze o porade :) Z góry dziekuje!
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    ja mam taki sam problem odkąd kupiłem auto w Niemczech 3 lata temu opel astra 2.0 DTL, podejrzewam że te opelki tak maja chociaż w moim przypadku jest tak na zimnym silniku trwa to około 5 minut później jest wszystko ok
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    alternator sprawdź napięcie
  • Poziom 15  
    Trwa to około 6minut jak dobrze pamietam bo przez taki czas na zimnym silniku swiece sie dogrzewaja i pobieraja prąd
  • Poziom 2  
    witam wszystkich jestem nowy na tym forum i chciałbym się dowiedzieć od pana Piotra czy rozwiązał problem z migającymi swiatłami. mam ten sam problem wymieniłem pasek klinowy-napinacz paska naprawiłem alternator dosłownie wszystko i dalej migają już nie wiem co robić mam zafire 2.0 dtl z 2000r.Pozdrawiam
  • Poziom 39  
    Odepnij bezpiecznik od pompy wspomgania i zobacz czy dalej będą mrygać. Bezpiecznik 80A chyba drugi od dołu nad akumulatorem w skrzynce bezpiczników dużych (jest tak kilka tych 80A).
  • Poziom 2  
    witam wszystkich dziś sprawdziłem ten bezpiecznik 80A bez zmian światła dalej mrugają, zauważyłem że kręcąc kierownicą na postoju też jest mruganie.Zastanawiam się nad kupnem używanego alternatora i sprawdzenie może to jednak regulator jest wadliwy mimo że jest nowy.Pozdrawiam