Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czarny ekran i migajacy prostokacik

limon123 25 Sty 2011 13:25 1189 4
  • #1 25 Sty 2011 13:25
    limon123
    Poziom 2  

włączyłem komputer wszystko ok ale przy oglądaniu filmów na YouTube zaczęły mi klatkowac, po odpaleniu gry rownież zauwazyłem przerwy o reagowaniu na polecenia. gdy minimalizowalem do paska start okienko wygladalo to tak ze zrobilo sie troszke mniejsze po pół sekundy znów troszke mniejsze itd az wkoncu sie zwinęło do paska. caly komputer poprostu zaczał pracowac wolniej. gdy go zresetowalem wszystkie dzwieki na poczatku uslyszalem czyli "pik" wyswietlilo sie pierwsze okno biosu gdzie pokazuje ilosc ram i gdzie jest podpiety dysk twardy i cd rom. po czym wyswietla sie czarny ekran i malutki migajacy prostokacik w prawym rogu. czy ktoś ma pomysł co moze byc nie tak z moim komputerem. co sie spalilo i jak to moge naprawic

zasilacz procomp 500 W
    płyta główna Gigabyte GA-MA 69G-S3H
    3 GB RAM
    PROCESOR Athlon core duo 2x 2Ghz,
    grafika radeon HD 4850 516 MB
    dysk 500 GB WDC
    jesli cos pominałem prosze powiedziec

Doprowadź, proszę, post do porządku - "zdania zaczynamy....", interpunkcja oraz konsekwencja w stosowaniu znaków diakrytycznych. [M]

• #2 25 Sty 2011 13:34
    narkoholik
    Poziom 30  

Test pamięci przebiegł pomyślnie i dyski tez się pokazały więc stawiałbym na pogubione pliki rozruchowe/systemowe. Albo start z BOOT CD i test HD albo Naprawa/nad instalowanie Windows (Wersja ? ). Po naprawie Windows koniecznie przeskanuj system na okoliczność infekcji.

• #3 25 Sty 2011 13:36
    limon123
    Poziom 2  

windows xp SP3, tak jak pisales test pamieci ok dyski sie wyswietlaja i potem pojawia sie czarny ekran:/ tylko czemu wczesniej uruchomil sie normalnie ale zaczal strasznie wolno chodzic. to chyba juz nie bylo przez te pliki rozruchowe, a ma napewno zwiazek z tym ze teraz sie nie chce normalnie uruchomic, wiec szukam powiazania i rozwiazania tych dwuch problemow

• #4 25 Sty 2011 13:41
    narkoholik
    Poziom 30  

Nie ma co zgadywać - trojan czy awaria dysku. Albo przeskanuj z Boot CD/Pendrive (np. Hiren's Boot) Albo od razu rozpocznij instalację Windows na istniejącą (doda tylko brakujące pliki i wybrane przez ciebie pozostawiając dane) i skanuj .

• #5 25 Sty 2011 13:42
    limon123
    Poziom 2  

Mialem caly czas noda 32, możliwe żeby przeoczył trojana??

Albo poprawisz swe posty, albo nie mamy o czym rozmawiać. [M]

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo