Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

stary kit VISATON w DREWNIE. Jaki zestaw do tego

XAdrian@ 25 Sty 2011 19:42 539 0
  • #1 25 Sty 2011 19:42
    XAdrian@
    Poziom 7  

Witam, jestem nowym użytkownikiem. Troche poczytałem ale każdy temat jest trochę inny bo kazdy oczekuje czegos innego. Jak w temacie, odziedziczyłem kolumny drewniane,robione przez stolarza, ogromne, ok 170cm i ważą chyba po 50kg sztuka. jest w tym zamontowy kit VISATON. Zestaw ten jest stary ale kompletny(glosniki, zwrotnice itd.). Podobno zestaw z wyższej półki visaton i obudowa policzona i zrobiona jak trzeba...
    Teraz do tego potrzebuje coś co z tym zagra. Interesuje mnie stereo, pomieszczenie ok 30m2. Środki ok 1000zł. Muzyka słuchana to głównie rock,jazz,czasem filmy i polskie radio program 3 ;] Z tego co czytałem raczej wzmak+tuner ładniej zagra niz aplituner. Ale teraz pytanie; lepiej wziąć jakąś starą sprawdzoną jednostkę czy coś ze sklepu dobrej firmy ale z nizszej półki. Bo jest jakiś sprzęt nawet Harman\Kordon czy denon który kosztuje ok 1000 zł. np HK avr-155
    Jeśli kiedyś uda mi się zmienić na coś tubtelniejszego jamo to jeśli da radę napędzić ten zestaw to Jamo raczej też, Prawda??

0 0