Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Micro Electro-Mechanical Systems - opinie o przyszłości

blue_17 25 Jan 2011 19:58 1711 8
  • Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ogur3k
    Level 33  
    Jeżeli to Twoja strona to zlikwiduj ten niby kursor i wredną tapetę.
    że już nie wspomnę o spadających gwiazdkach...
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Uważasz że Twoja definicja biochipu jest prawidłowa? Nie zawężasz pojęcia biochipu do jednej projetowanej konstrukcji opartej na technologii MEMS?
    I przy okazji: jesteś autorem tego tekstu o biochipach z Twojej pierwszej strony czy po prostu dokonałeś tłumaczenia bez podania źródła?
    c4r0
    Level 36  
    1. Z podanej strony internetowej wynika, ze blue_17 to dziewczyna...
    2. Nie wiem czy jest sens rozwodzic sie na temat samej strony (chyba, ze autorka chce znac openie), wyglada ona jak projekt na szostke z informatyki w gimnazjum.

MEMSy juz od dawna maja szerokie zastosoowanie i sa spotykane w codziennie uzywanym sprzecie. Trudno powiedziec cokolwiek o przyszlosci tej technologii.
    blue_17
    Level 32  
    Kwestie wyglądu oraz estetyki strony pozostawiam mojej koleżance bo to jej strona a ja tylko wrzuciłem na swoje miejsce serwerowe, bo poco marnować nośnik :)

Aczkolwiek nie mogę powiedzieć że nieprzyłożeniem ręki nieco do niej.

Efekty w stylu kursora oraz spadających gwiazdek jest celowy bo strona powstała na zaliczenie, wszystko kwestia gustu.

Część tekstu na stronie jest wycinkiem artykułu z pewnego pisma w którym był obszerny artykuł na temat MEMS-ów zapewne część musiała być przetłumaczona, a nawet większość z angielskiego bo jak widać materiałów na temat w języku polskim jest jak na lekarstwo,

mogę podać dokładnie na PW z jakiego pisma pochodzi część tekstu bo posiadam je jeszcze, w wersji elektronicznej (artykuł w języku polskim).

Tekst ze strony głównej pochodzi z polskojęzycznej Wikipedii

Pozdrawiam

P.S Dla ścisłości zmieniłem link do Wikipedii w pierwszym poście
    jankolo
    blue_17 wrote:
    mogę podać dokładnie na PW z jakiego pisma pochodzi część tekstu bo posiadam je jeszcze, w wersji elektronicznej (artykuł w języku polskim).

Taką informację nie podaje się na PW tylko w tym miejscu gdzie jest ona upubliczniona. Jeżeli takiej informacji nie ma, to autorka strony może być oskarżona o plagiat.
    jankolo
    Więc najlepiej jest przepisać nie podając źródła i uchodzić za wspaniałego dziennikarza i znawcę tematu? Nie bądź śmieszny.