Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vectra A problem z pompą paliwa

17 Paź 2004 17:08 2560 3
  • Poziom 11  
    Wydaje się że wszystko jest ok. Pompa pompuje benzyne z tym że jest coraz głośniejsza. Auto kupiłem 2 miesiące temu i w tedy już było ją słychać. Z czasem "bzyczenie" nasiliło się. Wydaje mi sie że ona powinna podac paliwo zaraz po przekręceniu stacyjki do miejsca kiedy zapalaja się wszystkie kontrolki, tak się nidziej , może tak ma być, zapala normalnie. Niemam do tego instrukcji obsługi i niewiem co w niej siedzi. Może to łożyska jeżeli w niej są. Porsze o pomoc
  • Poziom 39  
    chałasy z pompy paliwa oznaczają zwykle jej zużycie, prace pompy wywołuje cpu w wyniku sygnału o włączeniu rozrusznika a nie zapłonu. Możesz spróbować wymienić filtr paliwa bo jego zatkanie powoduje zwiększenie obciążenia pompy, samodzielną ingerencje w pompe odradzam poza tym nie spotkałem do tej pory części zamiennych,rozejżyj się lepiej za inną pompą
  • Poziom 25  
    staraj sie ja przepłukac rozpuszczalnikiem albo chlorkiem z uzyciem sprezarki bo moze zaciagneła trochę piachu ze zbiornika i troche ja "przytarło" w środku
    jezeli nie pomoze prawdopodobnie bedzie potrzebna wymiana
  • Poziom 11  
    W wiekszosci modeli opla po przekreceniu kluczyka w stacyjce słychac załączenie sie pompki paliwowej takie "BZZZZ" :) przez około 1s.Wydaje mi sie ze pompka moze byc wysilona,włansnie przez zuzyty filtr paliwa.Proponuje wymiane filtra,a jak to nic nie da to pompki:roll: