Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic RX-DT55 jaki scalak

17 Paź 2004 17:27 1026 4
  • Poziom 13  
    Witam wszystkich kolegów i mam pytanko , dostałem do naprawy radiomagnetofon CD marki Panasonic model RX- DT55 z uszkodzoną końcówką mocy ale niestety mam problem , scalak tak śię uszkodził że :?: niewiem jakie jest jego oznaczenie z pierwszych litrer mozna odczytać AN 71 .....? a koncówka to liczba 4 oznaczenie na płyćie to IC606 proszę o pomoc
  • Poziom 27  
    Znalazłem schemat do zestawu o symbolu DT30.Tam na końcówce mocy jest AN7135.Ale wg danych jakie posiadam moze byc to układ AN 7164.
    Napisz ile nóżek ma ten wypalony układ,bo w danych mam ilość wyprowadzeń, i jaka moc wyjściowa jest tego zestawu?Może coś dobierzemy.
    W składnicy schematów w Warszawie tel. 6155270 mają ten schemat serwisówkę-tam ci powiedzą dokładnie.
  • Poziom 13  
    witam kolege radiomechanika dzwoniłem do tej firmy ale pani powiedzała że niejestem stałym ich klijentem i nieudzieli mi takowych informacji , scalam ma 23piny a moc nieznan chyba niewielka bo jest to radiomagnetofon mał przywieziony z USA
  • Poziom 27  
    A więc AN 7134.
    Tak nie wiedziałem ze nie jesteś klientem tej firmy.Zamów trochę schematów,dostaniesz swój nr referencyjny i bedziesz stałym kl.
  • Poziom 13  
    zamontowałem AN 7134 i jest Ok gra, cena niewielka bo tylko 15zł wielkie podziekowania koledze za pomoc.