Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

komputer stacjonarny a karty pamięci

26 Sty 2011 15:41 3426 6
  • Poziom 9  
    mam problem z kartami pamięci sd i pendrive,kiedy czytnik kart pamięci wkładam do wejścia usb 2,0 to jest sygnał że niby komputer reaguje na nowe urządzenie ale gdy włączam ,,mój komputer" to w ogóle nie ma żadnej ikony że jest podłączone nowe urządzenie przenośne, nie można też otworzyć zawartości karty czy nawet pendrive bo wychodzi na to że ich nie ma.Kiedy wyjmuję czytnik znów mam sygnał że urządzenie zostało wyjęte.Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, ściągam piosenki i rzucam na kartę micro sd 2 GB do radia samochodowego i do telefonu a teraz mam właśnie problem.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 16  
    Może byś napisał jaki masz system operacyjny ?
  • Poziom 9  
    ka10wa14 napisał:
    mam problem z kartami pamięci sd i pendrive,kiedy czytnik kart pamięci wkładam do wejścia usb 2,0 to jest sygnał że niby komputer reaguje na nowe urządzenie ale gdy włączam ,,mój komputer" to w ogóle nie ma żadnej ikony że jest podłączone nowe urządzenie przenośne, nie można też otworzyć zawartości karty czy nawet pendrive bo wychodzi na to że ich nie ma.Kiedy wyjmuję czytnik znów mam sygnał że urządzenie zostało wyjęte.Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło, ściągam piosenki i rzucam na kartę micro sd 2 GB do radia
    samochodowego i do telefonu a teraz mam właśnie problem.

mam windows xp orginał,nividia
  • Poziom 16  
    Proszę wyeliminować uszkodzone urządzenie poprzez sprawdzenie w innym komputerze.
    osobno czytnik USB i osobno kartę SD.
  • Poziom 11  
    Mam podobny problem z jedną z dwóch kart Sandisk 2GB. Jedna czyta się bez problemu natomiast druga "padła"
    Nie pomaga format itp itd.
    Karta nie czyta się w czytnikach kart pamięci na USB - system XP - sygnalizuje przyłączenie bądź odłączenie karty ale w systemie niczego nie widać, tak samo jak i wbudowany w lapka czytnik kart SD też nie radzi sobie z tą kartą. Na cztery różne czytniki tylko jeden potrafi z tą kartą współpracować .
    Nie ma problemu z tą kartą kiedy włożę ją do jakiegoś aparatu i podłączę do komputera - działa bez zająknięcia. Nawet filmy HD aparat też na nią nagrywa i nigdy nie było problemów.
  • Poziom 9  
    bardzo dziękuję za zainteresowanie ,kiedy wgrałem antywirusa AVG ,komputer zeskanował znalazł 2 trojany i wszystko jest ok,widocznie był strasznie zawirusowany