Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka Brother DCP-J315W sterowniki nie działają.

miron185 26 Jan 2011 17:49 8362 4
    miron185
    Level 11  
    Witam
    Dziś kupiłem taką drukarkę:
    BROTHER DCP-J315W

Mam następujący problem, urządzenie działa poprawnie, gdy instaluje sterowniki wszystko jest do czasu ok później pokazuje się taki komunikat:
    DRUKARKA: argumenty są nieprawidłowe (wygląda to tak)

Drukarka Brother DCP-J315W sterowniki nie działają.

Po zakończeniu instalacji skaner działa ok a drukarka nie chce drukować dokumentów system jej nie widzi. To samo jest gdy chce zainstalować same sterowniki od drukarki.

Mam system windows 7 x86
    z urządzeniem łącze się bezprzewodowo (skaner działa ok)
    duduja
    Level 10  
    Mam identycznie to samo, ale tylko na 2 komputerze bo na laptopie mi się udało normalnie zainstalować. Ma ktoś jakieś pomysły co to może być?
    miron185
    Level 11  
    ja męczyłem sie 2 dni nic nie pomogło.
    Postawiłem na nowo system i wszystko było ok.
    marianzo
    Level 1  
    Panowie,

Mialem ten sam problem dla modelu Brother HL2030 na Windows7. Instalowanie najnowszych sterownikow ze strony producenta itd - bez efektu.

Problem rozwiazalem bez koniecznosci reinstalacji systemu, o ktorej piszecie... wystarczyło uruchomienie usługi widowsowej "Bufor wydruku":
    1. Uruchom: services.msc
    2. Znajdujemy 'Bufor wydruku' - zmieniamy ustawienie na: uruchamianie automatyczne, uruchamiamy usługe i gotowe.
    Drukarka powinna pojawic sie panelu "Urzadzenia drukujace" - tym razem bez problemow na uprzednio zainstalowanych sterownikach.

" Brother HL 2030 argumenty sa nie prawidłowe "
    ZuzaZ
    Level 1  
    Dzięki za pomoc. Drukarka się zainstalowała. Nie wiem tylko co było przyczyną czy możliwe , że avast mi zablokował i czy komputer znowu nie będzie jej widział.