Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telefon nokia n95 po włączeniu wyświetla tylko nokia

26 Sty 2011 18:17 1907 5
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie. Mam nadzieję, że już będzie wszystko w porządku. Jeśli piszę o tym problemie nie w tym miejscu co trzeba to od razu przepraszam, ale znalazłem to forum dopiero dzisiaj i szukam pomocy. Może napiszę od początku, mam nadzieję że jakaś mądra głowa jeszcze mi pomoże. Ostatnio dostałem od szwagra n95, ale niestety z niemieckim menu. Oddałem telefon do wgrania polskiego menu i tak też zrobili panowie od telefonów. Kiedy odebrałem telefon wszystko działało ok, tylko ja naczytałem się na forach, że po aktualizacji telefonu będzie on działał lepiej. Zainstalowałem nokia ovi suite wszedłem na aktualizacje oprogramowania i zacząłem aktualizację, niestety po kilkudziesięciu minutach tel. przestał reagować i nic nie można z nim zrobić. przy włączaniu wyświetla się tylko napis nokia i nic. Zaniosłem telefon do naprawy wszakże nie do serwisu i panowie stwierdzili że nieraz tak się robi i że wgrają mi nowego softa czy coś takiego. po około 2 tygodniach panowie się poddali telefon wyświetla dalej napis nokia i nic. Poratujcie mnie czy jest szansa na naprawę tego fona ponieważ jest to fajny telefon i szkoda by mi było schować go do szuflady. Z góry dziękuje za pomoc.

• Warunkowo odblokowany
    Witam, jeżeli serwisanci nie uszkodzili obszaru locka albo numeru IMEI to można spokojnie go postawić flashując MT-Boxem i kablem 10-pinowym. Często się zdarzały takie przypadki przy N95. Proponuję zanieść do dobrego serwisu, powinni sobie poradzić, w razie uszkodzenia numeru IMEi można zrobić operację ASK->RPL i tel będzie żył, więc na 100% da się go postawić, tylko różna może być cena :)
  • Poziom 8  
    Tak też będę musiał zrobić bo to o czym ty piszesz w ogóle nic mi nie mówi.
    Ja niestety mam tylko kabel zwykły do telefonu za 25 zł. a te MT-box to już w ogóle czarna magia, ale dzięki pozdrawiam.
  • Poziom 8  
    Witam ponownie, ale jest szansa abym zrobił to samodzielnie?

• Warunkowo odblokowany
    Nie jesteś w stanie sam go sflashować :)
    Podjedź do serwisu, zrobią to w 30 minut.
  • Poziom 8  
    Ok. dziękuje za poradę i pozdrawiam wszystkich