Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie radia KENWOOD KDC-4047UA w VW Golf III 95r.

spajki70 26 Sty 2011 19:45 7570 5
  • #1 26 Sty 2011 19:45
    spajki70
    Poziom 11  

Witam mam pytanie do kolegów jak podłączyć w/w radyjko za poprzednie orginalne Blaupunkta, czy trzeba wykonać nową instalacje podłączeniową, czy jest możliwość wykorzystania wtyczki pod którą jest podłączone obecne radio. Proszę o pomoc, za parę dni zabieram się do wymiany i chciałbym mieć jakiś obraz co mnie czeka i na co się szykować. Pozdrawiam

0 5
  • Pomocny post
    #2 26 Sty 2011 20:02
    pioart
    Poziom 37  

Jeśli nic nie pocięte , to tylko wymontować jedno , podłączyć drugie / są kostki ISO / , Ewentualnie zmodyfikować zasilanie na podstawie instrukcji

0
  • #3 26 Sty 2011 21:21
    Marwal25
    Poziom 15  

Jeśli nic nie zostało przerobione, to fabrycznie kostka zasilająca iso wygląda jak na rysunku i do radia Kenwood trzeba będzie zamienić zaciski 1 i 5, żeby radio nie traciło pamięci po każdym wyłączeniu stacyjki. Można też oba plusowe przewody zasilające radia podłączyć do zacisku 5 i wtedy radio gra niezależnie od stacyjki. Kostka iso głośnikowa nie wymaga przeróbki.

Dodano po 5 [minuty]:

Opis wyprowadzeń kostki iso w VW

Podłączenie radia KENWOOD KDC-4047UA w VW Golf III 95r.

0
  • #4 27 Sty 2011 10:05
    spajki70
    Poziom 11  

Dziękuję za pomoc, myślę że nic nie było przerabiane bo poprzednie radyjko było fabrycznie zamontowane, jeszcze raz dziękuję za pomoc.

0
  • #6 23 Lut 2011 15:59
    spajki70
    Poziom 11  

Dziękuję za odpowiedzi radyjko już jest podłączone i gra jak się należy tylko została zabawa z głośnikami bo strasznie dzwoni. Pozdrawiam i zamykam temat

0