Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupno fiata bravo - 2.0 HGT?

lukasz1855 27 Sty 2011 11:55 3046 3
  • #1 27 Sty 2011 11:55
    lukasz1855
    Poziom 10  

Witam mam zamiar kupić sobie fiata bravo 2.0 HGT.
    A moje pytanie brzmi czy ta wersja z tym silnikiem jest dobra?? czy może polecacie jakąś inną jednostkę silnikową?? chodzi mi o niezawodność ale bardziej mi zależy na HGT i jeśli ktoś miał z ta wersją styczność to prosił bym o opinie.
    No i w jakiej cenie można kupić bravo w dobrym stanie.
    Bo aktualnie posiadam uno 1.0 i już mam dość całymi dniami grzebania i naprawiania jakiś usterek itd....
    Z góry dziękuję za odpowiedzi, Pozdrawiam...

0 3
  • #2 27 Sty 2011 21:21
    tzok
    Moderator Samochody

Kupowanie usportowionej wersji niedrogiego, ponad 10cio letniego samochodu to jest loteria. Wersji HGT raczej nikt nie oszczędzał, a że auto nawet jako nowe było stosunkowo niedrogie jest spora szansa, że "ujeżdżał" je jakiś dzieciak...

0
  • #3 28 Sty 2011 10:12
    RobertLodz09
    Poziom 29  

Tak jak pisze kolega tzok ,ja jeszcze nie spotkałem w "dobrym stanie" Bravo z silnikiem 2.0 ,albo "zjeżdzone" albo "powypadkowe" ,nawet ostatnio miałem "przyjemność" składać-uzbrajać takie Bravo 2.0 20V które "blacharze" złożyli z dwóch (jeden powypadkowy -rozbity tył a drugi tzw. "dawca"-anglik). Chcesz się "cieszyć" z posiadania Bravo to polecam z silnikiem 1.6 16V ,silnik typowy ,najbardziej popularny ,łatwa dostępność części ,serwisu itd. Pozdrawiam!

0
  • #4 05 Lut 2011 10:33
    KarizmoGSM

Poziom 24  

Jak Bravo to tylko 1.9 JTD lub 1.6 albo 1.2 ja 2.0 HGT od 95 r. do 98r. tego przed liftem omijał bym z daleka w nich często się panewki na wale zacierały.

A wtedy koszt naprawy nie mały, z częściami źle nie jest. Jak HGT to tylko 2.0 20V VIS miałem takie na własny użytek i naprawdę byłem zadowolony.

Z Bravo Brava czy Marea miałem wszystkie wersje silnikowe i kilkadziesiąt egzemplarzy oprócz 2.4 JTD ale nie polecam bo tez się silniki sypały.

0