Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LINKSYS WAG325N i problemy ze zresetowaniem hasła

27 Sty 2011 19:46 1277 5
  • Poziom 18  
    Witam,
    Posiadam router LINKSYS WAG325N. Problem jest dosyć nie typowy gdyż chciałem sobie zrobić przekierowania portów na moim routerze lecz zapomniałem jakie było hasło do nie poprzez panel www, jakby tego było mało kiedyś gdy go resetowałem to zbyt mocno wcisnąłem przycisk od resetu i się uszkodził (podejrzewam, że wyłamał).
    Tak więc stąd moja prośba o sposób w jaki mogę przywrócić stare hasło/zrobić reset. Posiadam dostęp fizyczny do tego sprzętu.
    Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    Możesz spróbować fizycznie na chwilę zewrzeć odpowiednie piny wychodzące z przycisku jeśli on nie działa
  • Poziom 13  
    Rozkręć, odpal, zewrzyj piny przycisku, poczekaj aż się zresetuje ,skręć gotowe
  • Poziom 18  
    a nie da się tego rozwiązać w inny sposób niż rozkręcając go bo nie ukrywam, że to jest drogi sprzęt i nie chciałbym go popsuć. Gdzieś na internecie czytałem, że można przez TFTP wgrać oprogramowanie albo przez konsole się połączyć, czy w tym routerze też mogę takiego czegoś spróbować?
  • Poziom 25  
    Możesz próbować, jednak nie ma pewności że wszystkie ustawienia zostaną zresetowane podczas wgrywania nowego softu. (nie mam tego routera)
  • Poziom 18  
    a jak się dokładnie przygotować do wgrania softu poprzez TFTP? Bo googluje googluje i żadnego wiarygodnego poradnika nie widzę dla osób które pierwsza raz chcą to zrobić