Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DT101G2/8GB wolny transfer na pendrive

27 Sty 2011 21:55 3011 11
  • Poziom 8  
    Witam, że pewnie było tu już multum takich tematów, ale nie mogę znaleźć nigdzie takiego przypadku jak mój. Otóż transfer z pendrive'a do komputera jest w porządku - 12 Mb/s, ale za to transfer z komputera na pendrive'a jest już o wiele wolniejszy - w granicach 500Kb/s. Na stronie producenta jest napisane, że powinno być ok. 5Mb/s. Czy ktoś może miał już taki problem i się z nim uporał?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Dziwne, bo mam osobiście tego pendrive i u mnie nie ma takiego problemu. Jeśli jest na gwarancji to go reklamuj.
  • Poziom 36  
    Możliwe że włącza się w trybie USB 1.1
    Przeinstaluj sterowniki do chipsetu Twojej płyty głównej.
  • Poziom 8  
    to na pewno nie wina sterowników, bo ma tak na każdym komputerze. na pewno bym zareklamował, gdyby nie trzeba było w danych do reklamacji podać numeru seryjnego produktu, który znajduje się jedynie na opakowaniu, a które to jest już pewnie papierem toaletowym.
  • Poziom 36  
    blazejpop prawda, mój błąd...źle przeczytałem xD
  • Poziom 13  
    Czy to jest transfer sprawdzony tylko na Twoim komputerze, czy na kilku? Możesz wyłączyć na chwilkę antywirusa i sprawdzić transfer. Gdzie był kupiony ten PEN? Np na allegro?
  • Poziom 8  
    po wyłączeniu antywirusa transfer jest nadal taki sam. pendrive zamula na wszystkich komputerach, do których jest podłączany. został kupiony w zwykłym sklepie z komputerami i akcesoriami.
  • Poziom 8  
    ponawiam pytanie.
  • Poziom 13  
    Jeśli nie da rady go zareklamować to albo się przyzwyczaisz do tego transferu albo śmietnik go czeka. Możesz jeszcze go sformatować bo więcej nie mam pomysłów.
  • Poziom 8  
    tylko, że nie było tak od momentu zakupu. po około roku użytkowania wystąpił ten defekt.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Pamiętaj że pendrive nigdy nie będzie miał wiecznie takiego przesyłu jak zaraz po zakupie. Z czasem pendrive też pada i zmniejszają się jego osiągi.
  • Poziom 8  
    a jest może jakiś program, który pokazałby mi seriala tego sprzętu?