Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alfa Romeo GT - opinie, awaryjność

d601 27 Sty 2011 23:49 7902 5
  • #1 27 Sty 2011 23:49
    d601
    Poziom 2  

Co sądzicie o modelu Alfa Romeo GT z dieslem 1.9 JTD 150KM? Czy też jest "ponad przeciętnie" awaryjny jak starsze modele Alfy? Czytałem, że silniki nie są bardzo trwałe (wiadomo, zależy jak się użytkuje), czy to prawda? Jak się prezentują koszty serwisowania w razie usterek? Części droższe niż do np. niemieckich aut? Każda opinia będzie dla mnie pomocna :)

0 5
  • #2 28 Sty 2011 08:14
    szumrak
    Poziom 17  

Kolego kiedyś słyszałem że alfy to tak indywidualne samochody jak usterki w nich występujące ;) ale z tego co wiem to te jtd są najmniej awaryjne.

0
  • #3 28 Sty 2011 15:14
    Werewolf
    Poziom 25  

Co do samochodów nie ma reguły. Zależy jak ktoś nim wcześniej jeździł i jak dbał.
    Jeżeli kupujesz nowy raczej nie masz się czego obawiać.
    Co do awaryjności samochód jak każdy inny.

0
  • #4 28 Sty 2011 19:56
    siewcu
    Poziom 33  

JTD to bardzo dobre diesle - warto kupić. Alfy generalnie nie są awaryjne, wszystko jest kwestią konkretnego użytkownika - a konkretniej wykonywania odpowiednich napraw w odpowiednim terminie. Jeśli trafisz na zadbaną sztukę i będziesz o nią dbał, będzie jeździć długo i nie zrujnuje kieszeni - ceny części nie są przesadnie wysokie.

0
  • #5 30 Sty 2011 18:30
    PCcepuk
    Poziom 19  

czesci do alfy romeo -sa w normalnych cenach, jezeli samochod był w "miare" servisowany to bedziesz zadowolony -te auta maja dusze,

jezeli pare dobrych lat jezdził we włoszech to dokładnie go ogladnij - generalnie włosi i francuzi nie dbaja o auta -robia co musza...

0
  • #6 31 Sty 2011 18:41
    d601
    Poziom 2  

Ok, dzięki za odpowiedzi. Będę szukać dobrego egzemplarza, mam nadzieję, że coś się znajdzie :)

0