Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SGS5602 - zamiera w trakcie mycia.

orchid11 28 Sty 2011 13:16 1920 2
  • #1 28 Sty 2011 13:16
    orchid11
    Poziom 9  

Witam!

Moja 8 letnia zmywarka zaczęła się ostatnio dziwnie zachowywać. W trakcie mycia, podgrzewa wodę, i około 50-60 minuty do końca mycia po prostu się wyłącza. Nie idzie zrobić nic z programatorem - na wyświetlaczu nic nie ma, żadna kontrolka się nie świeci. Wyłącznik główny nic nie daje, restart też nie. Wyciągnąłem wtyczkę z gniazdka. Kolejnego dnia udało mi się uruchomić urządzenie. Włącznik głowny działa, zrestartowałem wszystko, żeby usunęła wodę z poprzedniego mycia. Włączyłem na pusto normalny program i zaczęła myć. Jednakże problem powtórzył się. Znów nie idzie nic z nią zrobić.
    Martwię się, że to programator. Dziwne jest to natychmiastowe zamieranie. Sprawdzałem aquastop, nie ma żadnych wycieków.
    Proszę o pomoc, z góry pozdrawiam! ;)

0 2
  • #2 30 Sty 2011 12:32
    pubmarcopolo
    Poziom 10  

Witaj,miałem kiedyś taki problem wymontuj elektronike i sprawdz na transformatorze i na przekaznikach zimne luty

0
  • #3 01 Lut 2011 16:20
    orchid11
    Poziom 9  

Zimne luty sprawdzone, transformator także. I nic nie znalazłem. Sprawdziłem też dozownik detergentu, bo czytałem że on także jest częstym problemem, ale też nic...

0