Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

toyota rav4 schemat elektryki

28 Sty 2011 16:09 4639 4
  • Poziom 9  
    Witam klubowiczów, szukam schematu elektrycznego do toyoty rav4 2006r. Chcę podłączyć dodatkowe oświetlenie drzwi, klamek, po włączeniu alarmu domknąć szyby itd. W toyocie powiedziano mi, że nie ma takiej możliwości, ale jakoś to nie dociera do mnie myślę, że się da tylko trzeba wywalić parę podzespołów toyoty zroboinych w chinach i będzie działać, a może drodzy koledzy ktoś z Was przerabiał takie coś, pozdrawiam wszystkich
  • IGE-XAO
  • Poziom 40  
    Dodatkowe oświetlenie to wystarczy kontrolką sprawdzić tak samo podnoszenie szyb
  • IGE-XAO
  • Poziom 9  
    Dzięki kolego za odpowiedz,
    z tego co wiem na temat domykania szyb po alarmie to jest jakiś problem z szybą kierowcy, pozostałe się domykają a ta nie problem tkwi w szynie can tak twierdzi toyota. Z dodatkowym oświetleniem to mam zamiar wpiąć się pod oryginalny moduł, który mam skąpy ale jest, świecą się diody na nogi kierowcy i pasażera jak zaciągniesz ręczny to świecą na max, jak jedziesz to na 50%. Nie wiem jeszcze czy wytrzyma dodatkowe oświetlenie wiem, że toyota ma coś w opcji ale za kosmiczną kasę. Masz jakiś sposób na to???
    Pozdrawiam
  • Poziom 40  
    Opisz dokładnie co to ma być te dodatkowe oświetlenie.
  • Poziom 9  
    Ma to być bardzo podobne oświetlenie jak w A8 z niego biorę przykład
    chcę podświetlić schowki w dzwiach, kasety wew do otwierania drzwi, jak uda mi się kupić podświetlane wyłączniki do pod/opuszczania szyb, schowki w podłokietniku itd. Jest w toyocie zamontowany oryginalny ściemniacz który oświetla sam przód i do niego chcę się wpiąć pytanie czy można.
    Pozdrawiam