Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybieranie tonowe Panasonic KX-TS17PD

Aku 18 Oct 2004 14:39 8579 9
    Aku
    Level 2  
    Jak zmienić tryb wybierania z impulsowego na tonowe w telefonie stacjonarnym PANASONIC KX-TS17PD
    User removed account
    User removed account  
    Aku
    Level 2  
    Dzięki za pomoc ale coś jeszcze jest nie tak , ponieważ po wprowadzeniu "strzałki z rąbem" i jakiegokolwiek znaku słyszę bip i wyłącza się sekwencja programowania nie czekając na potwierdzenie "rąbem" nie wprowadza także żadnych zmian.
    Jeżeli masz jeszcze jakiś pomysł to proszę o pomoc .
    Z góry dziękuję .
    Pawelcio
    Level 21  
    najczęsciej uszkodzona pamięć eeprom a właściwie jej zawartość (a lecą jak wsciekłe), wstępnie programowana więc włożenie czystej nie pomaga, objaw taki zę nie można niczego zaprogramować a często towarzyszy temu "dziwny" dźwięk dzwonka pozdrawiam Paweł
    Aku
    Level 2  
    Dzięki bardzo - pozostanę przy impulsowym
    ravenn
    Level 17  
    mam taki sam problem. który z kolegów mogłby zaprogramowac mi ta pamiec i wyslac? ile to kosztuje?
    pozdrawiam.
    jacekc3
    Level 20  
    W podany powyżej sposób nie przełączymy sposobu wybierania.
    Aby przełączyć sposób wybierania należy
    - podnieść słuchawkę
    - nacisnąć klawisz "strzałka w rąb"
    - nacisnąć 3
    - wybrać 0 - impuls 1 - ton
    - nacisnąć "strzałka w rąb"
    Na stronie panasonic.pl jest dostępna do ściągnięcia instrukcja do tego telefonu.
    zybex
    Helpful for users
    "Jacekc3" ma rację. Sprawdziłem że tak jest faktycznie jak on podał. Żałuję, że wcześniej nie spojrzałem do instrukcji, ale myślałem że "Gość" to zrobił. Dziwiło mnie tylko to, że później były sugestie co do uszkodzonej pamięci. Naprawiam aparaty od dawna i przyznam się że nie spotkałem się z takim uszkodzeniem jak opisał "Pawelcio". Myślę że w tym przypadku wszystko skończy się szczęśliwie i nie będzie problemu ze zmianą trybu wybierania.
    ravenn
    Level 17  
    owszem daje sie tak zmienic na wybieranie tonowe ale zaraz po odlozeniu sluchawki znow jest impulsowe. chyba jednak mam akurat pamiec fake.
    zybex
    Helpful for users
    Czyli aparat zachowuje się tak jakbyś przeszedł doraźnie na wybieranie tonowe. Funkcja ta jest uzyskiwana po naciśnięciu gwiazdki. Z tego co ty piszesz wynika, że coś faktycznie musi być skopane. Istnieje jeszcze prawdpodobieństwo, że nie zatwierdzasz na koniec swoich zmian. Obym się mylił.