Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N95-1 po aktualizacji z v30 na v35 wyłącza się.

29 Sty 2011 20:04 2125 10
  • Poziom 8  
    Witam.
    Mam problem ze swoją nokią n95-1, a mianowicie po aktualizacji z v30 na v35 zaczęła się samoczynnie wyłączać (czy to podczas robienia czegoś na telefonie czy samego czuwania) - pokazuje się logo nokia i telefon się wyłącza jakbym wciskał przycisk on/off. Macie jakieś propozycje?
  • Poziom 21  
    Spróbuj zainstalować ponownie. Powinno pomóc.
  • Poziom 8  
    Instalowałem juz kilkukrotnie phoenixe-m i nic to nie daje..
  • Poziom 21  
    A może to właśnie z nim jest jakiś problem ?? Spróbuj Nokia Software Updater
  • Poziom 8  
    Nic to nie dało. Może mieć z tym coś wspólnego zdjęcie simlocka? Zdejmowałem w zwykłym komisie..
  • Poziom 17  
    Tak, mozliwe jest ze uszkodzili SD. Zglosc reklamacje i powinni to naprawic lub powiedziec, ze to nie to. Po jakim czasie sie wylacza? Zwykle jest to w przeciagu 12min.
  • Poziom 8  
    Różnie, jak się np ładuje to po 10-20 min, a jak leży to i kilka godzin normalnie działa. Na gwarancję moge to dać do serwisu nokii? Nie będzie anulowana i napisanie, że uszkodzenie z wyniku ingerencji użytkownika?
  • Poziom 26  
    Daj tam gdzie ściągałeś simlocka. Powiedz że tak się dzieje po ściągnięciu simlocka i żeby to naprawili.
  • Poziom 8  
    Dałem telefon do tego komisu co ściągałem simlocka, na początku zażądali 40 zł za naprawę (sic!) ale pozniej postanowili przyjąć i jutro mam odebrać telefon, zobaczę co z tego będzie.
  • Moderator - GSM
    fixian napisał:
    A może to właśnie z nim jest jakiś problem ?? Spróbuj Nokia Software Updater

Ciekawe jak to zrobi na wyłączonym telefonie :?:
    Kiedy zdejmowałeś tego simlocka- po aktualizacji softu?
    Kiedy telefon zaczął się wyłączać?Po aktualizacji czy po zdjęciu simlocka?
  • Poziom 8  
    Telefon był używany w plusie, zrobilem aktualizacje i po ok. 1h poszedlem z nim zeby zdjac simlocka i po odbiorze telefonu zaczelo sie dziwne wylaczanie tak jak to opisują osoby, które miały problemy po zdjęciu simlocka. Telefon normalnie da się używać ale raz na godzinę samoczynnie się wyłącza, a flashuje się bez problemów czy to phoenixem czy NSU.