Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung le40c650- jaka matryca najlepsza?

robben10 30 Sty 2011 11:25 4628 5
  • #1 30 Sty 2011 11:25
    robben10
    Poziom 8  

Witam

Prosze o pomoc i napisanie jaka jest najlepsza matryca która jest montowana w tych telewizorach, bo wiem że są 3 montowane.Pozdrawiam

• #3 31 Sty 2011 18:28
    zavadz
    Poziom 12  

Naczytałem się na ten temat sporo i wszędzie ludzie twierdzą, że SQ01, ja osobiście właśnie taką mam, jest super, ale podobno dla przeciętnego obserwatora pozostałe są nie do odróżnienia.

Jedną chyba zaletą jest to, ze jest ona produkcji samsunga, a pozostałe ( przynajmniej jedna z nich) nie.

Ja kupowałem w MM, bo był weekend bez VAT i zapłaciłem za TV 2290, i wtedy ( początek grudnia ubiegłego roku) nie mieli na magazynie sklepu innych jak tylko SQ01, ale sprzedawca powiedział, że zależy to od dostawy, czasem nie ma wcale z tymi matrycami, a czasem są tylko takie.

• #4 02 Lut 2011 11:18
    adam998
    Poziom 25  

Witam
    Posiadam właśnie taki model TV w jaki sposób mogę sprawdzić jaką posiada matrycę?
    Pozdrawiam

• #5 01 Mar 2011 11:04
    krissK
    Poziom 2  

Czy to ważne jaka matryca? samsung to samsung, jeżeli telewizor pochodzi z krajowej dystrybucji to nie ma co wybrzydzać.
    Różnicy nie ma. Dziwne ze producent nie rozgranicza parametrów względem stosowanych matryc.
    Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie zbytnio wnikał w temat i szukał problemów dlatego proponuję nie sugerować się rodzajami matryc.

• #6 23 Mar 2011 21:11
    shonasz
    Poziom 15  

MAm do wyboru w LE40c650 albo cn-1 albo 02 co wybrać?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME