Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolorofon retro tuningować czy nie?

rudyroman 30 Sty 2011 11:41 1313 2
  • #1 30 Sty 2011 11:41
    rudyroman
    Poziom 16  

Witam.
    Kupiłem wczoraj za psie pieniądze wieżę unitry, altony 80 i 9 lampowy duży polski kolorofon. Kolorofon ten to DZS-01. Jak wiadomo troszkę on już ma latek.
    Niestety odpada mu w kilku miejscach okleina, ma brzydkie gniazdo na bezpiecznik, kable zasilający jest przypięty na stałe i też nie jest najlepszy, brak sterowania z mikrofonu jedynie podpinając pod wyjścia głośnikowe.
    Zastanawiam się czy ze względu na jego wiek warto go przerabiać i co by w nim zrobić?
    Myślałem nad nowymi potencjometrami i ładniejszymi gałkami potencjometrów,
    Nowym również bardziej stylowym włącznikiem. Ładniejszym gniazdem na bezpiecznik. Odpinanym kablem zasilającym, sterowaniem również przez mikrofon żeby nie musieć kombinować z podpinaniem pod wyjścia głośnikowe. Nową ładniejszą okleiną. jakimiś haczykami czy czymś do podwieszenia go. Może jakimiś metalowymi narożnikami.
    Co o tym sądzicie? czy może nie ruszać i zostawić w takim stanie jak jest?

0 2
  • Sklep HeluKabel
  • #2 01 Lut 2011 17:35
    galica7
    Poziom 26  

wiadomo lepiej go remontować niż tuningować:Dale to będzie tylko i wyłącznie twoja decyzja jeżeli lubisz stary sprzęt to go wyremontuj a jeżeli chcesz go używać na jakiś imprezach czy coś to go przerób po swojemu ja bym wolał wyremontować ale już pisałem ze to tylko i wyłącznie twój wybór.:D

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 02 Lut 2011 12:13
    rudyroman
    Poziom 16  

Uwielbiam stary sprzęt:) Tylko właśnie się zastanawiam czy jedynie odrestaurować czy troszkę uaktualnić i zniwelować część wad.

0