Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda accord 2004 2.0 benz nie dzialaja wskazniki

yarecky3 30 Jan 2011 15:13 2154 1
    yarecky3
    Level 15  
    Witam.
    Trafiła do mnie Honda Accord z 2004 roku, 2l benzyna. Nie działają wskazówki. Sprawdziłem zegary i wszystko wygląda ok. Ale ktoś już w niej grzebał, pamięć była wylutowywania.
    świeci się na stałe kontrolka światła przeciwmgielnego i abs.
    Podejrzewam, że ktoś namieszał podczas kręcenia szafy.
    Znalazłem inny wsad do accorda 2003 ale silnik 2.4. kontrolka abs zgasła a p/mgielne dalej się świeci i wskaźniki nie działają.
    Ma ktoś może oryginalny wsad do tego auta? 2.0l benzyna 2004.
    pamięć tam zainstalowana to 93(l)c56.

dzięki

Znalazłem info, że nie można ściągać wskazówek z tego zegara. Jak raz się je ściągnie to psują się silniczki.
    Czy może ktoś rozbierał te motorki? Są to silniczki krokowe 4 cewkowe. Co w nich może się zepsuć? Czy honda specjalnie jakieś zabezpieczenie zrobiła?
    Będę wdzięczny o jakieś info. A jutro postaram się jeden z tych silniczków rozebrać na drobne i zobaczymy.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    niezlynie
    Level 11  
    Jak tam temat się rozwinął ?
    Trafił mi się podobny przypadek z 05r 2l diesel świeci żółta ikona przeciwmgielnych po lewej stronie nad ładowaniem i wszystkie wskazówki są martwe. Wyświetlacz pracuje prawidłowo, diagnoskop pokazuje błąd w zegarach: error memory.