Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Livebox tp zmiana softu w jaki sposób?

mateo1b 30 Jan 2011 15:57 3458 3
    mateo1b
    Level 13  
    Witam
    Ponieważ w nowszych wersjach Livebox wyłączyli podświetlenie i bluetooth mam pytanie jak zmienić soft na starszy kiedy było jeszcze wszytko ok.
    Ściągnąłem w pliku iso całą płytę CD ze sterownikami, znajduję się tam folder o nazwie: Rescue. W tym folderze znajduje się podobno soft z 2007 roku, tylko co dalej?
    Proszę o podpowiedzi co dalej.
    szaleniec
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Katalog "rescue" z płyty CD dołączonej do urządzenia.
    mateo1b
    Level 13  
    niestety ale z płytki można tylko te stare z niebieskim oprogramowaniem tp a ja mam wersję orenżową.

Dodano po 8 [minuty]:

przywrócenie oprogramowania livebox tp

Przywrócenie oprogramowania modemu livebox tp może rozwiązać problemy z nieprawidłowym działaniem urządzenia. Przed przywróceniem oprogramowania, wykonaj reset do ustawień fabrycznych.

UWAGA:

Poniższa instrukcja dotyczy tylko i wyłącznie liveboxa z niebieskim menu. Instrukcji nie można wykorzystać dla modemów livebox które obsługują telefonię internetową tp.

Podłącz modem livebox tp za pomocą przewodu ethernet.
    Włóż płytę z zestawu instalacyjnego. Otwórz zawartość katalogu CD:\Rescue i kliknij RouterUpgrade.
    3.Wprowadź dane w odpowiednie pola i kliknij Download.
    4.Poczekaj aż aplikacja zakończy pracę.

Niestety ale tak jak napisali

UWAGA:

Poniższa instrukcja dotyczy tylko i wyłącznie liveboxa z niebieskim menu. Instrukcji nie można wykorzystać dla modemów livebox które obsługują telefonię internetową tp.

Więc mam pytanie czy jest jakiś inny sposób do zmiany oprogramowania