Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

reset nokia 6234 po wlaczeniu tyklo bialy ekran i bateria

idonna 30 Sty 2011 18:08 1686 2
  • #1 30 Sty 2011 18:08
    idonna
    Poziom 7  

Witam! mam mlenki problem od niedawna zacząłem zajmować sie telefonami;) kilka razy rozkręciłem swoja nokie i parę innych fonów lecz dzisiaj gdy kupiłem druga nokie(ten sam model) chciałem sprawdzic czy dziala i zamienilem wyswietlacz(gdyz w tamtej nie dzialal). Po powtornym jej zlozeniu okazalo sie ze moja komorka nie chce sie wlaczyc wiec odrazu pomyslalem "padl soft". wszystko byloby ok ale tutaj pojawia sie problem usb nie czyta fona a hard reset nie dziala(zielony+*+3+wlacznik) dodam jeszcze ze po wlaczeniu fona widze najpier normalnie nokia i vodafone ale nie przechodzi mi do menu zostaje tylko biale tlo i bateria, moge wpisywa numery i dzwonic normalnie;) ok teraz moje pytanie czy macie jakis pomysl jak zrobic hard reset/sprawic by usb dzialalo i czy moze byc to powiazane z moim grzebaniem w fonie? aha jeszcze nokia ta nie ma symbiana i kody serwisowe nie dzialaja a zestaw glosnomowiacy dziala(mowie to gdyz ktos mogly stwierdzic iz to wina wtyczki w fonie). troche sie rozpisalem ale chciałem uniknac dodatkowych pytan. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi;)

• #2 30 Sty 2011 18:23
    jever 23
    Moderator - GSM

Hardreset nie zadziała- to nie symbian.
    Co do USB- wyczyść porządnie złącze - sprawdź na innym kablu ,komputerze.

• #3 30 Sty 2011 19:05
    idonna
    Poziom 7  

aha czyli hardreset dziala tylko na symbianie :o moj blad nie wiedzialem tego:D
    a co do kabla czyscilem zlacze odtluszczaczem do drukow ale nie pomoglo sprawdzalem na 2 innych komputerach takze nic ale o dziwo po sprawdzeniu teraz dzialal przez kilka minut i nagle przestal wiec to musi byc kabel:)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME