Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

starte ścieżki W FOLII KLAWIATURY

31 Jan 2011 11:26 3384 2
  • Level 13  
    Witam w klawiaturze u moich dzieciaków znalazłem dość dużą ilość coca-coli i tak się stało iż elegancko wytrawiła ona kilka ścieżek na folii dzięki czemu nie działa kilka przycisków. Moje pytanie brzmi czy istnieje jakiś pisak/lakier dzięki któremu mógłbym odtworzyć te kawałki ścieżek. Lutowanie odpada ze względu na to iż umieszczoe jest to wszystko na folii a klawiaturki troszkę szkoda bo porządna bezprzewodowa.
  • Level 35  
    W Castoramie kupiłem niedawno lakier przewodzący, służący do regeneracji ścieżek na ogrzewanej tylnej szybie samochodu. Jest szansa, że to zadziała. U mnie sprawdził się do naprawy powierzchni przewodzących na przyciskach radiotelefonu. Regeneracja była 1/2 roku temu i do dzisiaj klawiatura działa niezawodnie.
  • Level 13  
    kreslarz wrote:
    W Castoramie kupiłem niedawno lakier przewodzący, służący do regeneracji ścieżek na ogrzewanej tylnej szybie samochodu. Jest szansa, że to zadziała. U mnie sprawdził się do naprawy powierzchni przewodzących na przyciskach radiotelefonu. Regeneracja była 1/2 roku temu i do dzisiaj klawiatura działa niezawodnie.

Faktycznie są takie lakiery za słabo szukałem dzięki za podpowiedź
    http://allegro.pl/lakier-grafitowy-przewodzacy-do-naprawy-sciezek-i1425109795.html
pcbway logo