Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przeciwmgielne VW Polo coupe '93 r

Strzała 18 Paź 2004 23:56 1739 3
  • #1 18 Paź 2004 23:56
    Strzała
    Poziom 13  

Chciałbym kupić przednie światła przeciwmgielne do vw polo coupe rok produkcji 1993 czyli model 86C . Czy możecie mi jakieś polecić ???
    Z góry dzięki za odpowiedzi!!!

0 3
  • #2 19 Paź 2004 13:50
    jacq
    Poziom 22  

No najlepiej oryginalesy helli w zderzak, trzeba tylko ładnie wyciać te wytłoczone miejsca, dorobić mocowania i będzie pieknie, tyle, że to pewnie kosztuje. Widziałem w oryginalnych miejscach wrzucone jakieś prostokąty (z tych uniwersalnych) i nie wyglądało to za dobrze. Widziałem też inny patent, uniwersalne prostokąciki umieszczone we wlotach powietrza w dolnej części zderzaka pod tablicą rejestracyjną, wyglądało to całkiem całkiem.
    pozdro

0
  • #3 19 Paź 2004 18:58
    Strzała
    Poziom 13  

W moim samochodziku już mam miejsca przygotowane na przeciwmgielne, instalacja gotowa, mocowanie też a tylko chciałem zapytać jakie halogeniki kupić

0
  • #4 26 Lis 2004 18:13
    Kris.2001
    Poziom 2  

Witam.
    Mam Polo (86c) '93r. i mam halogeny Helli ale od Polo 6N (od '94r), nie wiem czy będą pasować do mojego modelu. Teoretycznie pasują do obrysu na otworach w zderzaku. Nie wiem jak rozwiązać problem mocowania halogenów do zderzaka i jak wykonać instalację elektryczną (jakie materiały). Czy ktoś przerabiał może ten temat?

0