Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niebieski ekran Error po instalacji Windowsa 7 :(

01 Lut 2011 22:01 2656 19
  • Poziom 15  
    Po instalacji Windowsa 7 Ultimate wszystko (niby poszło ok) instalacja zakończyła się uruchamia się system pojawia się logo win i przez 2 sek pojawia się niebieski ekran ładuje procenty do 100 i restart i tak w kółko:( Udało mi się zrobić foto aparatem. Niebieski ekran Error po instalacji Windowsa 7 :(
  • Poziom 15  
    A jak niby mam zainstalować stery od karty jak win się nie odpala?
  • Poziom 15  
    Proc:AMD Athlon 64 3200+
    Graf:GeForce 7300 GT
    1gb RAM
  • Poziom 38  
    A płytę główną posiadasz, czy w pająku masz wszystko polutowane?

Uruchom w trybie awaryjnym, usuń sterowniki karty graficznej, spróbuj uruchomić w trybie normalnym.
  • Poziom 15  
    Awaryjny nie działa robiłem 2 razy format i instalacje i to samo:( może inna wersje win 7 ?
  • Poziom 38  
    Inna wersja nic nie zmieni. Z jakiego nośnika instalujesz?
  • Poziom 15  
    Płyta DVD a może pomoże wybór sterowników przy instalacji ?z płyty od graf
  • Poziom 38  
    wlw_wl napisał:
    A płytę główną posiadasz, czy w pająku masz wszystko polutowane?

Problem nie jest wbrew pozorom koniecznie powiązany z kartą graficzną. Tryb awaryjny ładuje domyślne (bezpieczne) sterowniki graficzne, więc uruchomiłby się w takiej sytuacji.
    Pamiętaj, że to Ty masz problem a ja chcę Ci pomóc, a strasznie bronisz się przed podaniem jaki masz sprzęt.

Poza tym chodziło mi o to, czy masz nośnik niebrandowany.
  • Poziom 15  
    Mój błąd zapomniałem a nie że się bronie :) Gigabyte GA-K8N-SLI
    Wcześniej nie miałem problemów tylko teraz jak postanowiłem zrobić format i wgrać win7.A może to być wina partycji bo do C dodawałem z innej part?Nośnik nie brendowany czyli :D?? Czy Win oryginał czy pirat ?:)
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Nosnik brandowany to jest sprzedawany z jakimś modelem komputera konkretnego producenta, na przyklad Dell, HP, itp. Ustosunkuj się do tego. A na pytanie o to, czy Windows jest oryginalny czy jakaś jego przeróbka bądź kopia nieznanego pochodzenia też możesz odpowiedzieć.
  • Poziom 15  
    Win ściągany z forum.Wersja DVD ze wszystkimi wersjami Win7 Instaluje na zwykłym Pc stacjonarnym instalacja się kończy normalnie.Ale np tryb awaryjny się uruchamia później w nim też błąd;/
  • Poziom 12  
    Pewnie to nie pomoże. Ja u siebie tak miałem gdy miałem wgranego xp a po dłuższym czasie wgrałem 7 to potem zainstalowałem xp i zaraz po tym 7 i teraz mam dwa działające systemy tylko że wgrywałem z obrazu przez program.
  • Poziom 15  
    I tak myśle czytam na stronach ale nie ma podobnej nikt sytuacji jak ja bo innym to sie chociaż system uruchamia i wywala ten błąd np podczas gry.
  • Poziom 15  
    Dysk jest w ide zaraz spróbuje ten 1 sposób

Dodano po 11 [minuty]:

nic nie pomaga :(czekam na dalsze pomysły :((w czym tkwi wina??A może karta graf coś padła?
  • Poziom 15  
    Tylko jak ja mam np coś zrobić ze sterownikami jak ja nie mogę uruchomić systemu w żaden sposób?
  • Poziom 43  
    Nie zauważyłem tego:
    Cytat:
    Win ściągany z forum.Wersja DVD ze wszystkimi wersjami Win7

Tym samym trudno orzec na ile Ci się "pirat" udał.

Co nie zmienia faktu, iż aby sie dostać do systemu i dokonać korekt, można spróbować co najmniej 3 rozwiązań przewidzianych przez Microsoft i jednego "zewnętrznego. Tyle, że mam regulaminową awersję do pomagania Użytkownikom, którzy biorą się za system dystrybuowany w sposób opisany w cytacie, więc nie będzie szczegółów.

Koniec wątku.