Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić zestaw kina domowego - budżet kilka tysięcy zł?

SpookyBoy 02 Lut 2011 00:24 1142 3
  • #1 02 Lut 2011 00:24
    SpookyBoy
    Poziom 2  

Witam szanownych uzytkownikow

Mam w planach zkupic jakis fajny zestaw kina domowego, budzet jaki planuje przeznaczyc na ten zakup to cos w granicach 5tys zl plus minus tysiac, sprzet bedzie najprawdopodobniej na raty wiec :) )

najkorzystniej bylo by dla mnie jesli ktos doradzilby mi cos ze sprzetu dostepnego w ponizszym linku http://www.mediamarkt.pl/lublin/produkty

oczywiscie mam juz swoj typ ale milo by bylo gdyby ktos pomogl mi rozwiac watpliwosci, Onkyo, denon, yamaha ? Dodam ze sprzet ma sluzyc zarowno jako zestaw kina domowego i zeby dalo sie posluchac jakiejs przyjemnej muzyki, pomieszczenia jakie docolewo sprzet ma obslugiwac ma okolo 40m2. Rozwazam rowniez zakup PS3 ktore jak wiadomo obsluguje wszelkie formaty od divx po blue ray i 3d zatem zestaw nie musi byc koniecznie z odtwarzaczem obslugujacym najnowsze formaty, czy moze wogole zrezygnowac z zakupu stacji dyskow?

Bardzo prosze o opinie na ten temat

0 3
  • #2 02 Lut 2011 09:49
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

A można znać Twój typ?
    Czy zestawy stereo też wchodzą w grę, bo jeśli głównie słuchasz muzyki, to właśnie to bym polecił. ?

0
  • #3 02 Lut 2011 10:16
    SpookyBoy
    Poziom 2  

Witam

WIec glownie zalezy mi na tym zeby urzadzenie bylo wzglednie uniwersalne, zdaje sobie sprawe z tego ze znawcy tematu beda mowic ze nie da sie polaczyc tych dwoch kwestii czyli dobrego naglosnienia kina domowego i porzadnej muzyki, nie mniej jednak interesuje mnie rozwiazanie uniwersalne, czyli dobre kino plus raz na jakis czas glosniejsza muzyka

0
  • #4 02 Lut 2011 10:34
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

Ja mimo wszystko radził bym zestaw stereo.
    Raczej pomyślał bym o kredycie i poszukał używanego sprzętu.
    Chociaż zdarzają się wyprzedaże sprzętu powystawowego. Na przykład Usher V-604 jest za 4 300. Do tego bez problemu powinieneś znaleźć NAD C372.

0