Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xbox 360, spalony napęd, jak odzyskać klucz, kod.

02 Lut 2011 13:34 7380 10
  • Poziom 8  
    Witam, kumpel odwrotnie podłączył kable od napędu i napęd się spalił. Moje pytanie jak można odczytać klucz napędu ? Wiadomo po co :)

Pozdrawiam.
  • PCBway
  • Poziom 30  
    Jak masz starego Xenona to możesz wygrzebać klucz z płyty.
  • PCBway
  • Poziom 14  
    Napisz coś wiecej jaki napęd?
  • Poziom 20  
    jabs13 napisał:
    Witam, kumpel odwrotnie podłączył kable od napędu i napęd się spalił. Moje pytanie jak można odczytać klucz napędu ? Wiadomo po co :)

Pozdrawiam.

Napraw to co się spaliło. Wyczytałem na jednym forum że masz profesjonalny serwis konsol i oferujesz na allegro usługi reballingu a nie wiesz jak klucz odzyskać? :D
  • Poziom 16  
    Bimer535 napisał:

Napraw to co się spaliło. Wyczytałem na jednym forum że masz profesjonalny serwis konsol i oferujesz na allegro usługi reballingu a nie wiesz jak klucz odzyskać? :D

to taki reballing typu opalarka chyba bo co 2 oferuje sie na allegro w jakich cenach
    a prawdziwy reballing to koszt ponad 400zl co moga potwierdzic konkreni czlonkowie forum
  • Poziom 14  
    Smieszne te wasze wypowiedzi kolega pyta jak odzyskać key napedu a wy mu piszecie jak gpu na kulach zrobić.
    Regulamin pkt 15. /Olek II/
  • Poziom 22  
    Pewnie ma nowszego dasha i nie wyciągnie klucza z CPU. Napisz kolego jaki napęd i jaka wersja dashboradu konsoli to będzie można coś pomóc
  • Poziom 11  
    wyczytalem, gdzies na jakimś forum że można wylutować pamięć napędu i wlutować do nowego, jest to bardzo ciekawe rozwiązanie :)
  • Poziom 22  
    Można ale w liteonach z tego co pamiętam ten układ jest klejony i ciężko się do niego dostać:(
  • Poziom 11  
    Temat juz troche stary, ale mysle ze moje porady przydadza sie komus.
    W wielu przypadkach zle podlaczonego dvd liteon mozna zwyczajnie odczytac klucz z programem jungleflasher bez potrzeby naprawy pcb.
    Odwrotne podlaczenie kabla zasilajacego zawsze skutkuje uszkodzeniem regulatora 117 (na zdjeciu jest na gorze)
    Xbox 360, spalony napęd, jak odzyskać klucz, kod.
    W gorszym przypadku moga byc spalone sciezki i/lub zabezpieczenia 0 ohm (takze widoczne na zdjeciu) wtedy potrzebna jest naprawa sciezek i wymiana czesci na pcb.
    Moderowany przez Olek II:

3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.