Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer sa-w305g podłączenie głośników..

02 Lut 2011 15:19 1329 1
  • Poziom 9  
    Witam, posiadam subwoofer w/w podłączony do telewizora Panasonic Viera i czy da się do tego dołączyć głośniki ? Nie mam wzmacniacza i nie wiem czy ten subwoofer jest aktywny. Głośniki to 4x SS-V305 i 1x SS-CN305. Głośniki są z tego samego zestawu. Jestem w tym całkowicie zielony i proszę o pomoc.
  • Poziom 24  
    Telewizorów Panasonic Viera jest sporo różnych modeli, a Ty zapomniałeś napisać swojego modelu...
    Ten zestaw głośników jest do podłączenia do amplitunera Kina Domowego z wyjściami do głośnika basowego (aktywnego) + 2 x fronty + 2 x tyły + centralny.
    Samo podłączenie tego subwoofera do wyjścia AUDIO OUT (Fixed) telewizora nic Ci nie da, bo TV musiałby posiadać wyjście SUBWOOFER PRE OUT - czyli wyjście o regulowanej mocy wyjściowej (Variable).
    Reszty głośników nawet nie miał byś gdzie podłączyć, bo wejścia głośnikowe w subwooferze to jedynie zwrotnice odseparowywujące niskie tony, które przetwarzane są przez wzmacniacz subwoofera. Te złącza głośnikowe w Twoim subwooferze wykorzystuje się tylko jako mostek łączący wzmacniacz stereo z kolumnami.