Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z centralnym zamkiem - Peugeot Partner

02 Lut 2011 17:36 5295 4
  • Poziom 9  
    Witam Wszystkich,

Mam problem z moim Partnerem. Sytuacja wygląda następująco: gdy wsiadam do samochodu i zamykam drzwi kierowcy lampka wewnątrz nie zawsze gaśnie. Przy włożeniu kluczyka pojawia się na wyświetlaczu informacja, że otwarte są lewe drzwi. Dopiero po wciśnięciu przypisku zamykania drzwi wszystko wraca do normy. Podobnie wygląda sytuacja z centralnym zamkiem. Zamek zamyka i za moment otwiera samochód. Czasami zdarzy się, że chwyci i wszystko jest OK.
    Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Co należy sprawdzić lub wymienić? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i uwagi.
    Pozdrawiam
  • Warunkowo odblokowany
    na poczatek chociaz rocznik i czy pilot dokladany.orginalny
    siłownik od drzwi na początek
  • Poziom 9  
    Witam,

Rocznik 2003. Pilot oryginalny - wersja z fabrycznym centralnym zamkiem.
  • Poziom 8  
    Witam miałem taki sam problem tylko w innym aucie. W moim wypadku był to wytarty czujnik domykania drzwi. Jak zamykałem drzwi to nie dociskało czujnika i działo się to samo.
  • Poziom 9  
    Witam, mam ten sam problem, takze lewe drzwi, centralny zamykai odbija znowu w góre, na wyswietlaczu pisze ze lewe drzwi otwarte, autko zamknac moge tylko jezeli przekrece kluczyk w drzwiach kierowcy i wcisne przycisk zamknij na pilocie. Peugeot Partner 2003 1.9 d

Podejrzewam ze wariuje śmieszna krańcówka w zamku, niechciałbym wymieniać zamka więc wolalbym odpiąć krańcówke, i pytanie moze ktoś wie który to będzie przewód, napewno będzie na nim teraz non stop masa :/ i nie mogę go zlokalizować :/ Przerabiał to ktoś?