Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAF - klucz MX-key - mobileEx nie wykrywa klucza

DylU02 02 Lut 2011 18:22 2069 6
  • #1 02 Lut 2011 18:22
    DylU02
    Poziom 12  

Witam, mam mały problem, stałem się posiadaczem JAF boxa oraz klucza MX-key (czerwony). I tutaj się zaczyna problem, otóż mx-key nie działa, zainstalowałem oprogramowanie mobileEx, po uruchomieniu nie wykrywa klucza, wyskakuje napis No Security Dongle detected. Sterownik do klucza jest zainstalowany. W czym może tkwić problem, czy klucz ten nie nadaje się do użytku??? Dodam że nie mam żadnej praktyki co do używania takich narzędzi, mam parę starych telefonów na których chciałbym się troszkę podszkolić. Proszę o jakieś porady, sugestie. Pozdrawiam

0 6
  • #2 02 Lut 2011 19:50
    karolark
    Poziom 40  

A zainstalowałeś z pliku \mobileEx\3.4\data driver-y ?

0
  • #3 02 Lut 2011 19:56
    DylU02
    Poziom 12  

Drivery raczej są zainstalowane, ponieważ urządzenie jest widziane w menedżerze urządzeń. Natomiast uruchamiając program mobileEx klucz nie jest widziany, dlatego nie można zarejestrować go według instrukcji tego programu (brak tych opcji do rejestracji). Czy jest jakaś inna możliwość rejestracji tego klucza?? Zapomniałem dodać że jest to używka.

0
  • #4 02 Lut 2011 19:58
    jever 23
    Moderator - GSM

Skoro używka to napewno był zarejestrowany ;-).Sprawdź na innym komputerze - oraz innym czytniku.

0
  • #5 02 Lut 2011 20:16
    DylU02
    Poziom 12  

A istnieje taka możliwość, że ten klucz już nie zadziała? Jakie mogą być komplikacje związane z rejestracją klucza? Nie posiadam innego czytnika do kart także nie mam możliwości sprawdzenia.

0
  • #6 02 Lut 2011 20:16
    mundek223
    Poziom 29  

Oczywiście jeżeli się używa najnowszej instalki to trzeba zrestartować komputer bo nie pokazuje klucza jak się nie zrestartuje na wcześniejszych wersjach nie trzeba było restartować komputer

0
  • #7 02 Lut 2011 21:47
    DylU02
    Poziom 12  

Dzięki wielkie za informacje:D Niby taka błachostka, a rozwiązała problem. Klucz zweryfikowany, wszystko działa jak należy. Temat uważam za zamknięty.

P.S. mundek223 - należy Ci się nagroda, ale nie mogę przyuważyć tego przycisku Pomógł.. Tak więc tak już na przyszłość napiszcie mi na priv gdzie mogę zlokalizować ten przycisk, nie wiem czy to już z moim wzrokiem coś nie tak czy to przez tą pogodę:D.

0
  Szukaj w 5mln produktów