Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie moge miec internetu Netia Neostrada Orange

Tomek1994N 02 Lut 2011 19:11 3327 11
  • #1 02 Lut 2011 19:11
    Tomek1994N
    Poziom 2  

Witam. Gdy chciałem założyć internet poszedłem do Neostrady i powiedzieli mi, Ze nie ma jakichś wolnych kabli. Poszedłem do Orange i Netii i powiedzieli mi to samo. Czemu nie mogę mieć neta? Mam tylko radiówkę, ale chciałbym założyć Netię, bo jest o wiele lepsza. Mam telefon z tp, ale mógłbym mieć telefon i internet z Netii. Proszę, pomóżcie - da się sprawdzić, czy jest już ten dostęp neta dla mnie??

0 11
  • #2 02 Lut 2011 19:17
    lukaszek_socho
    Poziom 18  

Telefon z TPSA masz po kablu czy radiowy? Tzn czy dochodzą do Ciebie jakieś kable telefoniczne na dzień dzisiejszy?

0
  • #3 02 Lut 2011 19:41
    Radiowiec 2
    Poziom 31  

To idź do sprzedawcy i kup sobie CDMA. Potrafi przy dobrej lokalizacji " dmuchnąć " nawet 2 Mb. W dodatku bez żadnych innych udziwnień. Pozdrawiam ! :))

0
  • #4 03 Lut 2011 11:10
    22053
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 03 Lut 2011 11:20
    puszak
    Poziom 28  

Internet satelitarny TP

"Teraz, gdziekolwiek jesteś, możesz mieć dostęp do Internetu. Korzystaj z szerokopasmowego łącza satelitarnego."

Działa toto w całej europie, tylko trochę to droga usługa.

0
  • #6 03 Lut 2011 13:42
    lukaszek_socho
    Poziom 18  

R-MIK napisał:
    lukaszek_socho napisał:
    Telefon z TPSA masz po kablu czy radiowy? Tzn czy dochodzą do Ciebie jakieś kable telefoniczne na dzień dzisiejszy?

Przecież Tomeg1994N napisał "Mam tylko radiówkę".

Kolega napisał,że ma radiówkę a dalej, że ma telefon z TP.
    Jeśli się nie mylę to nie można mieć neta po łączu TP "antenkowym" więc wychodzi na to, że kolega ma internet od lokalnego dostawcy a telefon z TP.
    Stąd moje pytanie czy telefon po kablu czy na antenkę.

0
  • #7 03 Lut 2011 14:01
    Tomek1994N
    Poziom 2  

JJa mam tylko radiowke jako net ale cchialbym miec netie np.. linie telefoniczna mam bo mam tp telefon stacjonarny jakis kabrl idzie do telefonu..a i jeszzce dodam ze mi potem zakaladali telefon i mam ta linie podlaczona do sasiada czy jakos tak

0
  • #8 03 Lut 2011 15:59
    lukaszek_socho
    Poziom 18  

Jeśli masz linię kablową do telefonu to teoretycznie mógłbyś mieć internet. Widocznie istnieją jakieś przeszkody techniczne, których nikt Ci na forum nie odgadnie. W tej sytuacji najprościej zadzwonić na błękitną linię 19393 i uparcie domagać się wyjaśnienia jakie są przeszkody techniczne do neostrady na Twoim numerze (nawet jeśli nie chcesz neostrady to chociaż Ci powiedzą co jest problemem).
    Jeśli chciałbyś netię to możesz również w netii zapytać czy nie wiedzą co jest problemem.
    Chyba, że zdecydujesz się na internet bez użycia linii TP jak Ci koledzy proponowali.

0
  • #9 03 Lut 2011 16:46
    Radiowiec 2
    Poziom 31  

I tak będzie wydzwaniał do " uśmiechniętej śmierci" a za przeproszeniem kluczowy operator i tak będzie mówił że nie możliwe albo że możliwe choć nie możliwe. Ja Ci podpowiem co zrobić. Jak Ci nawali telefon kup " flaszkę" i poczekaj na ekipę. Potem pogadaj " od serca" i dowiedz się o co naprawdę chodzi. Krótka piłka - kto ma wiedzieć jak jest naprawdę jak nie lokalny fachowiec od serwisu ?? Biuro w mieście X oddalonym o Y kilometrów ??? :)) No chyba sobie żarty ktoś robi :))
    Kolego! Jak fachowcy powiedzą Ci co i jak będziesz wiedział na pewno! kiedyś to się nazywało zaradność - teraz... Cóż jakie czasy takie określenia. Ale jak zechcesz to załatwisz. Pozdrawiam ! :))

0
  • #10 03 Lut 2011 18:52
    Tomek1994N
    Poziom 2  

A co myslicie nad internetem z cyfrowego polsatu czy dobrze sie bedzie gralo w MMO gry jakie sa pingi??

0
  • #11 03 Lut 2011 21:00
    Radiowiec 2
    Poziom 31  

Ja wiem że dobrze chodzi CDMA. Co do Polsatu nic nie wiem. Może koledzy dwa słowa...

0
  • #12 01 Sie 2011 11:37
    nartex07
    Poziom 9  

A zastanawiałeś się nad internetem satelitarnym ? Właśnie w takich miejscach, gdzie inne źródła dostępu nie docierają, jest on swoistym błogosławieństwem. Najlepszą ofertę ma bodajże TOOWAY 6mb/s możesz mieć za 79zł/miesięcznie. Ograniczeniem jest jednak limit pobieranych danych. Ale do przeglądania internetu spokojnie starczy. Tutaj masz spis wszystkich operatorów satelitarnych działających w naszym kraju http://www.internet-satelitarny.eu/

0