Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak prawidłowo zrobić twardy reset routera TD-8840T

02 Lut 2011 21:03 8066 3
  • Poziom 15  
    Witam:
    Szukam po necie jak i po elektrodzie od trzech godzin instrukcji jak zresetować router TD-8840T ale znaleźć nie mogę odpowiedniej kombinacji między wyłączeniem routera wciśnięciem resetu a włączeniem.

Próbowałem tak:

Wyłączyłem router na 30 sec. wcisnąłem zapałką reset i cały czas trzymają po 8 do 10 sec. włączam go, nie pomaga.

Wyłączam router na 30 sec. wciskam reset na 8 do 10 sec. puszczam i włączam, nie pomaga.

Może mi ktoś podpowiedzieć jak go prawidłowo zresetować, pytam bo coś w nim przestawiłem i teraz nie mogę się z nim połączyć poprzez adres 192.168.1.1 nie mam nawet okna logowania.

Dziękuję

Jak rozwiążę ten problem to mam następne pytanie odnośnie jego ale już tym razem spytam tutaj a nie będę kombinował sam z dziwnych opisów na necie bo znowu coś popsuję ;)
  • Poziom 43  
    A nie próbowałeś po prostu jak pracuje wcisnąć resetu? W innych modemach czy routerach bez gadania działało.
  • Poziom 30  
    emes1973 jak już to najpierw wciska się reset, następnie trzymając wciśnięty podłącza do zasilania i odczekuje jakieś 15sek cały czas trzymając reset. A zapewne wystarczy na pracującym routerze wcisnąć reset i przytrzymać przez 10-15 sek. maks. Twoje metody nijak się mają do resetu skoro urządzenie jest pozbawione zasilania.
  • Poziom 15  
    Panowie działa, bardzo dziękuję za pomoc, mogłem od razu spytać a nie dziwne opisy z neta które nie pomogły.
    Więc jak problem rozwiązany to zakładam nowy temat z ustawianiami tego routera ;)

Jeszcze raz dziękuję.