Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technics SU-V900 Czy warto kupic ?

walditech 02 Lut 2011 21:36 9813 7
  • #1 02 Lut 2011 21:36
    walditech
    Poziom 9  

Mam zamiar kupić wzmacniacz Technicsa SU-V 900 i dlatego mam pytanie czy warto go kupić, czy jest to dobry wzmacniacz . Proszę o rady

0 7
  • #2 03 Lut 2011 17:44
    RAV_AUDIO
    Poziom 21  

Bardzo fajna maszynka:D Swego czasu gdy nie miałem wzmacniacza estradowego (spalił się) to napędzałem górki na 15" tym technicsem;D Maszyna do zabijania, ale z serwisem już trochę trudniej, bardzo dobre elementy, jakościowo to najwyższa półka. Dynamika dźwięku itp na plus, duży plus. Polecam!

Aha-uważaj na ceny-lubią je zawyżać.

0
  • #3 03 Lut 2011 22:01
    walditech
    Poziom 9  

RAV_AUDIO Dzięki za rade a ile można za niego dać. Może jeszcze ktoś napisze coś o tym wzmacniaczu

1
  • #4 03 Lut 2011 22:38
    wariato
    Poziom 43  

RAV_AUDIO napisał:
    jakościowo to najwyższa półka. Dynamika dźwięku itp na plus, duży plus. Polecam!

Z której strony najwyższa półka ?
    Brak detaliczności, płaska średnica to chyba udręka całej rodziny wzmacniaczy Technics, chyba że ja mam jakieś ,,inne'' uszy :idea:

Wzmacniacz tyle że mocny, nadałby się na popędzenie domówki razem z Altusami, ale na dłuższą metę cienko.
    Jeżeli cena okazyjna możesz kupić, ale nie licz na super brzmienie.

-2
  • #5 03 Lut 2011 22:54
    globus1987
    Poziom 29  

W 100% się zgadzam z powyższym , wielka moc na papierze co za tym nic nie idzie.Brzmienie płaskie , średnica praktycznie nie istnieje i nic się w tym zakresie się nie dzieje. Solidnie zbudowany na dobrych podzespołach ale nic po za tym nic sobą nie reprezentuje. W swoim życiu słyszałem dwa na prawdę niezłe Technicsy jeden to bardzo drogi wysoki dzielony model drugi to su-8099k. Nie polecam wzmacniaczy tej firmy co innego np. Gramofony itd.

0
  • #6 04 Lut 2011 01:35
    RAV_AUDIO
    Poziom 21  

Pisząc jakościowo najwyższa półka miałem na myśli jakość elementów i wykonania do której nie można się przyczepić. Jedyne co mi z czasem zaczęło "nawalać" to potencjometr balansu.

Co do dźwięku, mnie dużo bardziej męczyła w nim duża ilość sopranu ale to szło skorygować. Jednak niskie tony ten wzmacniacz potrafił dobrze uwydatnić.

Myślę że to jednak jeden z mocniejszych wzmacniaczy oferujących jakość dźwięku na takim poziomie. Rzeczywiście wiele zależy od uszu słuchacza, jeśli nie jesteś super wymagający to na pewno ten Technics Cię zadowoli. Poza tym sprzedać go to bardzo łatwa sprawa.

0
  • #7 04 Lut 2011 18:25
    walditech
    Poziom 9  

Nie jestem Audiofilem ale lubię słuchać muzyki o poprawnym brzmieniu. Słuchałem już sporo wzmacniaczy i Technicsa wzmacniacze uważam za dobre ale zdaje sobie sprawę że nie są one idealne. Nie miałem jednak możliwości odsłuchu SU-V900 dlatego proszę rady.Zastanawiające są dla mnie ostre krytyki tej firmy DLACZEGO !!!. Ponawiam moje pytanie ile można dać za taki wzmacniacz.

0
  • #8 05 Lut 2011 22:20
    walditech
    Poziom 9  

Może jeszcze ktoś mi coś doradzi

0
  Szukaj w 5mln produktów